PurpleCam indir PurpleCam 1.1.3

android
22 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

PurpleCam, akıllara durgunluk veren düzenlemeler yapmanızı sağlayan hepsi bir arada bir fotoğraf editörüdür. Kesikler oluşturun, kusurları gizleyin, istenmeyen öğeleri kaldırın, arka planı değiştirin ve daha fazlasını yapın!


Resimlerinizi dakikalar içinde şahesere dönüştürün ve PurpleCam'in gelişmiş özellikleri sayesinde fotoğraf düzenleme konusunda uzman olun!

Görüntüleri anında kesin


PurpleCam'in kesme aracı, kesikler oluşturmanıza ve arka planları değiştirmenize ve kaldırmanıza olanak tanır. Bunu yapmak için kesme aracını seçin, kesmek istediğiniz öğenin ana hatlarını belirleyin ve uygula'yı tıklayın. Kesmeyi daha sonra kullanmak üzere kaydedebilir veya arka plan resmini değiştirerek arka planını değiştirebilirsiniz.

İstenmeyen öğeleri kaldırın


Birisi selfie'nizi fotoğraf bombaladıysa veya bir güç kablosu büyüleyici manzara fotoğrafınızı mahvediyorsa, resimlerinizi düzeltmek için PurpleCam?in nesne kaldırma araçlarından birini kullanın.

Özçekimlerinizi rötuşlayın


Müthiş özçekimlerinizle takipçilerinizin aklını uçurun. Selfie'lerinizi rötuşlamak için PurpleCam'in yüz araçlarını kullanın. Yüzünüze ışıltı katın, dişlerinizi beyazlatın, lekelerinizi giderin ve daha fazlasını yapın!

Düzenlemelerinizi yanınızda tutun

PurpleCam?in senkronizasyon özelliği, çalışmanızı buluta kaydeder. Böylece fotoğrafları akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda düzenleyebilirsiniz. Çalışmanız uygulamaya ve web'e kaydedilecek. PurpleCam, bir cihazdan diğerine geçişinizin sorunsuz olmasını sağlamıştır.
PurpleCam PurpleCam PurpleCam PurpleCam PurpleCam

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması