Ports Of Call Classic logo Ports Of Call Classic 2.2

android
7.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Nihayet Çağrı Amiga zaman klasik ticaret simülasyon oyunu Of Limanlar Android cihazlar üzerine yapılmış. Biz orijinal grafic ve davranış bakımından, orjinal (onun gerçekten AYNI çekirdek kodu) mümkün olduğunca yakın olmaya çalıştım. Biz shipsimulator ve radar çarpışma sistemi gezinmek için yeni joystick kontrolü gibi bazı yararlı özellikler eklendi. Bir klavye mevcut değildir Biz de bazı klavye desteği eklendi. Kaydet, Yük, Yardım ve Yeni Android MENÜ öğesini kullanarak mevcuttur. Biz farklı cihazlar, aynı zamanda çok küçük olanlar üzerinde oyun test. düğmeleri, bazen küçük, ama onlara alışmak olacak, ama bu nedenle tipik AMIGA görünüme sahip orijinal grafics kullanmak mümkün. Biz bir intro ve öğretici bir video sağladı.

Uygulama oyunu (İngilizce, Fransızca, Hollanda, Norveç, İtalya, İspanyolca, Son'u, İsveç, Daenish, Portugais ve Almanca) başlatırken seçilebilir 10 farklı dili desteklemektedir. Herhangi bir öneriniz bize yazınız açıktır.

Yorumlar hakkında bazı ipuçları ve programın EXIT işlevi. Uygulamadan çıkmak için HOME düğmesini kullanın lütfen. Android Sistemi kendimiz yerine gerekirse Android Sistem fesih yapalım Programı sonlandırmak için değil tavsiye olarak biz, programı sonlandırmak için ekstra bir EXIT düğmesine temin vermedi. Bu tam bir uyumlu bir sisteme sahip ve stabil bir durumda OS tutmaktır. Eğer Telefon yeniden başlatmanız gerekmez böylece gerçekten, App öldürmek Android Uygulama yöneticisi END programı işlevini kullanmanız gerekiyorsa - Biz bunun yerine bazı kesmek yapmanın kullanıcıya sol istikrarlı bir sistem kullanmaktadırlar.
Ayrıca eğitim için deniz okullarda kullanılan.

Son olarak özellikleri 1.4 rev:
1. Geri da kaptanları duvar gemi LOAD ve BAŞLAYIN veya ana ekranda simülasyon STOP, OK tuşu olarak kullanılabilir.

2. Düğmeler - Kullanıcı Etkileşimi. Tüm düğmeleri taşıma için yeni algoritma. Şimdi yarıçap bölge çok daha iyi bir yanıt verir, aranır. Sınırda daha iyi davranış.

Program çıkış (örn durdurulmuş) olduğunda ses için 3. bug fix sonlandırma değil.

Zaman aşımı mesaj ve metin ile 4. Sabit sorunu.
Ports Of Call Classic Ports Of Call Classic Ports Of Call Classic


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu