PNP logo PNP 7.10.0

android
89 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Dikkat ebeveynler! Hem çocuklar hem de yetişkinler için Noel büyüsü yapmak için tasarlanan orijinal Santa uygulamasıyla bu tatil sezonunda iyi davranışları teşvik ederken Noel Baba'dan büyülü, sinematik kişiselleştirilmiş mesajlar oluşturun ve paylaşın.


Santa, sevdikleriniz için adlarını söylediği, resimlerini, mesleğini ve daha fazlasını gösterdiği ücretsiz ve Premium büyülü kişiselleştirilmiş video ve çağrı mesajlarına sahiptir. En önemlisi, Nice Listesine girip girmediklerini öğrenecekler!

"Taşınabilir Kuzey Kutbu, alışveriş merkezlerinin çılgınlığıyla yüzleşmek zorunda kalmadan Noel Baba'yı evinizin rahatlığında size getiriyor." ?Parenting Magazine

"Noel Baba'nın çocuklarla doğrudan konuştuğunu görmek, onları tamamen iyi bir listede olmak istemelerine neden oluyor!" - KABLOLU

"PNP, çocuk için kişiselleştirilmiş ve dolayısıyla son derece duygusal bir deneyim paylaştığı için teknoloji meraklısı aileler için modern bir gelenek haline geldi." -Bağımsız

-  GÜVENLİ BİR EBEVEYN BÖLÜMÜ
Büyüyü küçükler için güvende tutmak için Ebeveyn bölümümüzün güvenli bir ebeveyn kilidiyle kolay gezinme özelliğine sahip olmasını sağladık.

-  TEPKİ KAYDEDİCİ
Telefonunuzda veya tabletinizde kişiselleştirilmiş videosunu izlerken çocuğunuzun Noel Baba'ya tepkisini yakalayın ve bir hatıra ve gelecek yıllar için değerli bir Noel anısı olarak indirip keyfini çıkarabileceğiniz bir resim içinde resim videosu edinin. Bu yıl yeni olan bu özellik, video görüşmelerimize de eklendi!

-  AİLE SEÇENEĞİ
Noel Baba'dan haber almak isteyecek bir aileniz veya büyük bir grubunuz varsa, bizde varız! Yeni aile seçeneğimiz, Noel Baba'nın bir gruba "Merhaba arkadaşlarım!" Diyerek hitap edebileceği videolar olduğu anlamına geliyor.

-  ÇOK CİHAZ SEÇENEĞİ
Çocuğunuz Noel Baba'dan kişiselleştirilmiş videosunu izlerken, her zamankinden daha fazla sihir için yarı yolda başka bir cihazdan bir çağrı alacak. Yalnızca Magic Pass, Ultimate Pass veya tek Premium video satın alma seçeneğiyle kullanılabilir.

-  1080p FULL HD İNDİRMELER
Bu yıl yeni olan, ömür boyu sürecek unutulmaz Noel hatıraları oluşturmak için videolarınızı HD olarak indirin.

OLAĞANÜSTÜ STANDARTLARIMIZ
-  Herhangi bir cihazdan Portable North Pole'a erişin; web veya mobil uygulama
-  4 dilde mevcuttur (İNGİLİZCE, İSPANYOLCA, FRANSIZCA, İTALYANCA)

PNP, dünyanın dört bir yanındaki önde gelen 50 çocuk hastanesiyle ortaklık kurarak, çevrimiçi satışların% 5'ini yakınınızdaki katılımcı bir hastaneye bağışlamaktadır.

1 Ocak 2020'den itibaren tüm Premium uygulama içi satın alımlar 30 Eylül 2021'e kadar geçerlidir. Video Pass'ımıza abone olun ve tüm Premium Videolarımıza erişin. Veya Magic Pass'ımıza abone olun ve tüm Premium Videomuza, Premium Aramalarımıza, Görüntülü Görüşmelerimize, çoklu cihaz seçeneklerimize ve özel özel bonuslarımıza erişin.
PNP PNP PNP


WedPics

WedPics

android düğün fotoğraflarını paylaşma
3D Tuning

3D Tuning

android araç motifiye
BeautyCam

BeautyCam

kaliteli selfie çekme android için
Canlı ipTV

Canlı ipTV

android tv izleme uygulaması
YouTube Kids

YouTube Kids

çocuklar için youtube android

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü