Play2Win

Play2Win 2.8

oyun oynayarak para kazan

android (APK)

Dil en

lisans: Ücretsiz

Play2win, basit ve eğlenceli oyunlar sunan, oyuncularına para ödülleri dağıtan bir “Hyper Casual Oyun Turnuvaları” Platformudur.


Dağıtılacak olan ödül, oyuncu sayısı, oynanan oyun sayısı ve izlenen reklam sayıları arttıkça büyür. Play2win’nin hedefi oyuncularına bir mobil oyundan kazanılabilecek en büyük ödülü dağıtmaktır.

Her hafta, 1 oyun haftanın oyunu olarak belirlenir. Hafta sonu ise bu oyunun, final oyunu gerçekleştirilir. Oyuncular bir hafta boyunca oyunu oynayarak deneyim kazanırlar. Oyuncuların, final oyununa katılabilmesi için minimum 20 kez haftanın oyununu oynamış ve bir adet final bileti kazanmış olmaları gerekir. Final bileti sayısı kadar hafta sonu final oyununu oynayabilirler.

Oyuncular isterlerse Play2win mağazasında final bileti satın alabilirler. Oyuncular mağazadan Premium üyelik alarak daha fazla bilet kazanma, reklamsız oyun oynama şansı yakalar ve günlük olarak oyundaki sıralamalarını görebilirler. Ayrıca, oyuncular uygulama içinde yer alan “Bonus” bölümündeki çeşitli koşulları yerine getirerek Final bilet kazanabilirler.

Play2win’in ödül kaynağı reklamlar ve marka iş birlikleridir. Oyunlarda yer alan reklam gelirlerinin büyük bir bölümü oyunculara dağıtılır. Marka iş birlikleri yapılarak da ödül dağıtımı gerçekleştirilebilir.

Ödül kurgusu ve dağıtılacak ödül oranları değişkenlik gösterebilir. Dağıtılacak ödül büyüdükçe, ödülün dağıtılacağı oyuncu sayısı da artacaktır. Oyuncular kazandıkları para ödülleri ile hediye ve oyun kartları alabilir ya da bu çeşitli ödeme yöntemleri ile hesaplarına transfer edilmesini talep edebilirler.

Oyuncular final oyunlarında kazandıkları en yüksek skor ile sıralamada yer alırlar. Final oyunundaki skorları aynı olan oyuncuların, haftanın oyununu oynama sayıları ve en yüksek skoru aldıkları oyundaki, oyun bitirme süreleri karşılaştırılarak, sıralamadaki yerleri belirlenmektedir.
Etiketler:

Play2Win indir

oyun oynayarak para kazan


Backgammon Legends

Backgammon Legends

canlı tavla oyunu
Talking Tom Pool

Talking Tom Pool

android için tom havuzda oyunu
Okey Mobile

Okey Mobile

online okey oyunu
Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Plants vs. Zombies FREE

Plants vs. Zombies FREE

android için zombi oyunu
Mp3 İndirme Programı

Mp3 İndirme Programı

Ücretsiz MP3 indirme programı
MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi)

MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi

fatih akıllı tahta programı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı