Plato logo Plato 3.1.0

android
106 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Artık Plato'yu buldun! +30 grup oyunu bulunan bir sohbet uygulamasıyız. Her ay dünya çapında bir milyondan fazla insan eğlence bulmak ve yeni arkadaşlar edinmek için Plato'yu kullanıyor; yani yalnız değilsin.


+30 Grup Oyunu

Evet, bu doğru. Plato, aşağıdakiler de dahil olmak üzere 30'dan fazla çok oyunculu oyuna sahiptir: Table Soccer, Kurt Adam, Pool, Ocho, Mini Golf, Bankroll, Conspiracy, Hedef 4, Deniz Savaşı, Hold'em Poker, Mayın Tarlası, Go Fish, BS, Zombi!, Draw Together, Dots & Boxes, Ludo, Literati, Satranç, Büyük İki, Gin Rummy, Dice Party Zar Oyunu, Domino, Rock Card, Smugglers Den, Dama, Reversi, Spades, Tavla, Go, Maça Kızı, Baloot ve Euchre.

Devamlı yeni oyunlar da ekliyoruz.

Tasarım bakımından Özel

Gizliliğini istediğini biliyoruz. Bu yüzden, Plato'yu kullanabilmek için e-posta adresi veya telefon numarası istemiyoruz. Ayrıca, teke tek sohbetlerin gönderildiğinde sunucularımızda depolanmamaktadır.

Gruplarda Bir Araya Gel

Plato, birlikte oyun oynayıp sohbet edebilecek 100 arkadaştan oluşan bir grup toplamayı kolaylaştırır. Gerçek zamanlı bildirimlerle de hiçbir mesajı kaçırmayacaksın.

Yarışma Bul

Eşleştirme sistemimizi kullanarak başka bir gerçek kişi ile eşleş veya oyuncuların yönettiği bir turnuvaya katıl. Yeterince iyiysen favori oyunlarında seviye atlarken skor tahtalarında tırmanabilirsin.

Arkadaşlar Edin

Şu anda binlerce insan çevrimiçi ve Plato, onlarca herkese acil sohbet odası aracılığıyla yeni arkadaş bulmayı kolaylaştırıyor. Arkadaş canlısı oyunlarla buzları kırmak kolaydır.
Plato Plato Plato Plato Plato


Tumblr

Tumblr

android hazır blog
Pedometer

Pedometer

android kalori hesabı
Fetchnotes

Fetchnotes

android not alma
Vine

Vine

6 saniyede video paylaşma
Tiny Thief

Tiny Thief

android zeka oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma