Om Nom: Run logo Om Nom: Run 1.4.4

android
95 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Om Nom'la Om Nelle'e katıl ve Nomville'in tehlikeli sokaklarından koşarak geç. Engellerden kaç, yolu temizlemek için güçlendirmeler kullan ve Cut the Rope evreninden yeni karakterlerin kilidini aç!


- ÇEŞİTLİ GÖREVLERİ TAMAMLA: Belirli bir mesafeyi kat et, harfleri topla, mükemmel hünerler sergile veya sonsuz koşu modunda olabildiğince uzun koş ve ödülleri kazan.
- TAKVİYELERİ VE GÜÇLENDİRMELERİ KULLAN: Roketler, zıplama botları ve iki kat altın özellikleri maceranda sana yardımcı olacak. Bunları toplamak için koş ve fazladan puan kazan!
- CUT THE ROPE EVRENİNDEN KARAKTERLERİ AÇ: Om Nom ve Om Nelle bu oyunun yıldızları ama kilidini açacağın daha pek çok havalı karakter ve son derece şık dış görünüm de seni bekliyor!
- MÜKEMMEL YERLERİ KEŞFET: Kalabalık caddelerden, karmakarışık çatılardan, yer altı tünellerinden, robot fabrikasından ve diğer rengarenk seviyelerden koşarak geç!
- LİDERLİK TABLOSUNDA ÜST SIRALARDA YERİNİ AL: Liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için normal yarışlarda en yüksek skoru elde et!
Om Nom: Run Om Nom: Run Om Nom: Run Om Nom: Run Om Nom: Run


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu

Scope

ios canlı yayın yapma