New Truck Parking 2020 logo New Truck Parking 2020 1.7.3

android
VARIE MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

New Truck Parking , Oyun deposu Park oyunları ve Otopark oyunları ile doludur, ancak bu kamyon kadar gerçekçi değildir. Bu park etme oyunu.


Eşsiz bir şekilde tasarlanmış gerçekçi fizik tabanlı kontroller, tüm benzersiz açılarıyla birlikte, tüm gerçek kamyon park etme simülatörü oyunları 2020'yi en iyi hale getirir.

Tüm benzer park oyunlarından rahatsızsanız ve bazı yüksek kaliteli grafikler ve nadirlikler arıyorsanız, kargo arabası park etme oyunları 2020 size mükemmel şekilde uyar. Bu euro ağır kamyon park simülatörü 2019 şimdiye kadar en yüksek grafiklere sahip nihai simülasyon ve kamyon park oyunu! En iyi sürücünün tüm bu profesyonel becerilerine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman durmayın ve tüm gerçek kamyon park simülatörü oyununun en iyi park oyununun tadını çıkarın! Mükemmel kamyon park etme oyunları 2019 size görevleri en kısa sürede geçirmek için park yerinde dolaşmak için çılgınca bir deneyim getirecek ve size süper çarpıcı grafiklerle yeni bir park simülasyonu dönemi sağlayacaktır.

 araba park oyunlarının aksine, bu gerçek kamyon şoförü, profesyonel sürücüler için zorlu olan son derece zor park yerlerine park etmeye çalışıyor. Üstün kaliteli grafikler, yüksek hassasiyetle kolay park yönetimi ve farklı kamera açıları, 2020 yeni kamyon park etme simülatör oyunlarında size gerçek bir his verir.

Parking Truck Mania oyunları 2020 sadece bir süre öldürmekle ilgili değil, aynı zamanda aracınızı nasıl park edeceğinizi de öğreneceksiniz. Oyunun tadını çıkarırken ve mükemmel kamyon şoförü ve treyler Park pro 2019 uygulayarak kendiniz ustalaşacaksınız. park etme ve sürüş konusunda uzman olmanızı sağlar. Yeni park simülatör oyunu, araba park simülatörü 2020'nin zorlu zorluklarını yaşamanıza izin veriyor. Aceleyi hissedin ve bu zorlu ortamda hayatta kalma parkuru olmaya çalışın. Direksiyona geçin ve kariyerinize başlamak için kamyon motorunu çalıştırın ve 3D kamyon sürüş simülatörü 2020 ile park becerilerinizi göstermek için cilalayın. Bu simülatör, park etme becerilerinde ne kadar iyi olduğunuzu kontrol etmenize olanak sağlar. Dikkatlice sürün ve aracınızı belirli bir sürede tam park yerine park edin ve ücretsiz bir kamyon sürme oyunları 2019 unvanını alın. Sert Kamyon Park 2019 Özellikleri: :

Gerçekçi 3B çevre :
Gerçekçi sürüş kontrolleri :
Yüksek tanımlı ses ve harika kamera görüntüleri :
Direksiyon simidi, eğim ve düğme kontrolleri.
New Truck Parking 2020 New Truck Parking 2020 New Truck Parking 2020 New Truck Parking 2020


Zynga Poker

Zynga Poker

android için poker oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY İnternetsiz ve İnternetli

OKEY İnternetsiz ve İnternetli

internet ve internetsiz okey oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
MentalUP

MentalUP

mentalup zeka oyunu uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü