MX TakaTak logo MX TakaTak 1.15.17

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Orijinal Hindistan Kısa Videoları Uygulaması.Müzik Videoları OluşturmaKomik Diyalog Dublajı
Gerçek Videoları Yayınla
Lip-Sync Videoları
Hindistan Malı | MX TakaTak, yerel olarak ve özellikle Hindistan'daki MX Media & Entertainment tarafından oluşturulan kısa bir video topluluk uygulamasıdır. MX TakaTak'ta zengin video içeriği sağlıyor ve hayal gücüyle dolu yaratımı teşvik ediyoruz.

Eğlenceye aç mısınız? Şimdi komik ve trend videolar için MX Takatak videolarını atıştırın. Takatak, eğlence dolu anlar için en son atıştırma zamanı videolarını içeren en iyi uygulamadır.

MX TakaTak - Rapçi-Söz Yazarı Badshah Seçimi - Kısa video uygulaması sadece Badshah için değil, aynı zamanda 15Mn + etkileyiciler için de tercih edilen bir seçimdir.

Kısa videolar oluşturun, dudak senkronizasyonu videoları, trend olan müzik videoları oluşturun, viral videolarda ritim yakalayın ve WhatsApp veya diğer sosyal medyada paylaşın. MX Takatak sadece bir diyalog dublaj uygulaması değil, aynı zamanda çekim yapabileceğiniz, videoları çevrimiçi düzenleyebileceğiniz, filtreler uygulayabileceğiniz ve bir sonraki süperstar olabileceğiniz inanılmaz bir video düzenleyicidir. MX TakaTak Uygulaması size izleyebileceğiniz ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz gerçek ve eğlenceli videolar sunar. Bir şeyler atıştırırken komik ve yüksek josh videolarının keyfini çıkarın ve Takatak Uygulaması ile boş zamanlarınızda moj alın!

MX Takatak Uygulama Özellikleri

MX Takatak App, popülerlik kazanma şansı, çok sayıda takipçinin evinizin rahatlığında bir internet hissi haline gelme şansı yakaladığınız Hint ücretsiz bir kısa video yapımcısı uygulamasıdır!

15 milyondan fazla yetenekli sanatçı ve yaratıcı şimdi Takatak'ta
- En sevdiğiniz Takatak yıldızlarının ve Gima Ashi, Manjul Khattar, Aashika Bhatia, Khushi, Lucky Dancer, Angel Rai ve daha pek çok etkileyicinin videolarını izleyin. Şimdi onları takip edin!
- Çok sayıda trend olan video: Diyalog Dublaj, Komedi, Oyun, Kendin Yap, Yiyecek, Spor, Memler ve daha pek çok videoya her zaman ve her yerden göz atın
- Müzik Video Oluşturucu Uygulaması : Hareket halindeyken kısa eğlenceli müzik videoları oluşturun, en sevdiğiniz film diyaloglarını ve dans videolarını seslendirin.
* Sorunsuz Video Düzenleyici: Düzenleme özelliklerimizi kullanarak videoları düzenleyin ve paylaşın!
* Video çekerken güzellik efektlerini seçin
* Ayarlara uyacak birkaç filtre
* Özel efekt sayısı
* Çıkartmalar ve sevimli ifadeler ekleyin
- En Son Video Beslemesi: MX Takatak uygulamasındaki beslemeyi keşfedin veya en sevdiğiniz videoları sorunsuz bir şekilde arayın
- Sıradaki popüler içerik oluşturucu olun: Profilinizi oluşturun, videolar çekin ve yükleyin
- Zengin müzik kitaplığı: Yeni editörün seçimleriyle gelişen bir müzik kitaplığı. Yaratıcı potansiyelinizi bir sonraki seviyeye taşıyın ve sonsuz olasılıklar dünyasının kilidini açın
- Trend videolar: Tek bir kaydırmayla trend olan sıcak, komik, harika videolara göz atın! Anında yükleyin, sorunsuz bir arayüz ve gecikmesiz
- Durumu kaydedin ve paylaşın - Seçebileceğiniz 10.000'e kadar durum videosu

İçerik dilleri

MX Takatak Uygulaması 10'dan fazla dilde mevcuttur. Hintçe, Telugu, Tamil, Kannada, Malayalam, Bengalce, Gujarati, Marathi, Pencapça, İngilizce ve daha birçok dilde video izleyin
TakaTak Uygulamasını Kurun - Video çekmek, trend videolar izlemek, shayari, videoları düzenlemek, komik dublajlı ve dudak senkronizasyonu videoları oluşturmak ve paylaşmak için Kısa Video Topluluğu!
MX TakaTak MX TakaTak MX TakaTak MX TakaTak MX TakaTak MX TakaTak


IPTV

IPTV

android için tv izleme
Huji Cam

Huji Cam

android için video kayıt
Rave

Rave

android video izle sohbet et
Nonolive

Nonolive

android için canlı yayın uygulaması
JioTV

JioTV

canlı yayın izleme uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma