Miami crime simulator logo  Miami crime simulator 2.9.7

android (APK)
116 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Miami, okyanus kıyısında bulunan lüks ve modern bir şehirdir. Pahalı arabalar, güzel plajlar, iyi kulüpler farklı insanları bu şehre çekiyor.

Gangsterler dahil. Kahramanınız bu taş ormana meydan okudu ve suç dünyasında başarılı olmaya karar verdi.

RPG unsurları ile ücretsiz bir 3D üçüncü şahıs gangster simülatörü oynayın. Kendinizi metropolün sokak hayatına bırakın ve başarı yolunuza başlayın. Kendinizi bulduğunuz şehir birçok tehlikeyle doludur.

Yüksek bir suç oranı, kötü polisler, araba hırsızlıkları ve çılgın mermiler kahramanınızı bekliyor olacak. Ancak açık 3D dünyası da erkek arkadaşınızın kullanması için yeni fırsatlar sunuyor. İlginç ve tehlikeli maceraların dünyasına dalmak için hemen oynamaya başlayın.

Görevleri tamamlayarak oyunu geçin. Başarıyla tamamlanan görevler için büyük miktarda deneyim ve madeni para alacaksınız. Oyunda ilerledikçe daha fazla görev açacaksınız. Müttefikler bulun ve çeteler oluşturun. Bölgenizi diğer haydutlardan koruyun.

Arabaları çal ve garaja teslim et. Spor arabalarda şehir etrafında dolaşın. Korunan alanları keşfedin.

Her gün günlük ödüller al ve final ödülünü al. Ücretsiz kristaller günde birkaç kez kullanılabilir. Kaynakları yerinde toplayın. Silahlar, cephane, ilk yardım çantası, madeni paralar ve çok daha fazlasını bulacaksınız.

Erkek arkadaşını seviye atla. Seviyeniz arttıkça fırsatlarınız da büyür. Deneyim, kazanılan para miktarı ve temel beceriler artıyor.

Oyun, sokak dövüşçünüz için büyük bir mağazaya sahiptir. Orada kahramanınız için istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

Kendinize ciddi bir cephanelik oluşturun. Kendinizi dişlere tutun ve daima tetikte olun. Her silah ustaca kullanılmalıdır. Silahlarınızı yükseltin ve savaşlarda avantaj elde edin. Düşman ordusuna karşı savaşmak için cephane stokları. Aksi takdirde, kartuşları olmayan bir tabanca gereksiz bir demir parçası olacaktır.

Gangsterinizi havalı kostümlerle giydirin. Ruh halinize bağlı olarak kahramanınızın birkaç görüntüsünü oluşturun.

Herhangi bir görev ve eğlence için havalı arabalar. Farklı araçlar kullanarak sürücünün becerilerini yükseltin:

Spor arabalar - parlak ayarlı araçlar, yolların kralı olmanıza izin verecektir. Kauçukları asfaltta yakınız. Etkin bir şekilde bir kurşun gibi şehrin etrafında sürmeye başlayın.

Arazi araçları güçlü ve güvenilirdir. Böyle bir araba ile herhangi bir off-road'a geçeceksiniz. Ancak gangsteriniz bazen güvenli bir şekilde hareket etmeli ve düşmanları çarpıştırmalıdır. Böyle bir makine en uygunudur.

Dönüştürülebilir - hafif, güçlü ve iyi kontrol edilen. Onunla, hiçbir uğraş korkunç değildir. Polisler seni yakalayamaz.

Limuzin - sokakların kralı gibi hareket et. Acele etme. Sonuçta, önemli bir insansınız, diğerleri sizi bekleyecek.

Taksi - bir taksi şoförü gibi hissedin ve bir taksi şoförü kisvesi altında şehrin her köşesini keşfedin.
Oyunda oyuna eğlence katacak çok daha ilginç arabalar bulacaksınız.

Oyun mobil cihazlar için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Telefonunuzda veya tabletinizde zevkle oynayın. Ana karakterin rahat ve düzgün kontrolü, oyuna yüksek kaliteli daldırma yaratır. Kameranın düzgünlüğü ve animasyonlar dijital dünyaya daha fazla gerçeklik katıyor. Oyun hem zayıf hem de güçlü cihazlarda harika çalışıyor. Gerekli parametreleri daha ayrıntılı olarak ayarlamak için ek ayarlardan kolayca yararlanabilirsiniz. Kameranın menzilini, insanlardan ve arabalardan gelen trafiğin yoğunluğunu değiştirebilirsiniz.


Etiketler:

Miami crime simulator indir

gangster simülasyon oyunu
Miami crime simulator Miami crime simulator Miami crime simulator Miami crime simulator


101 Okey Yalla

101 Okey Yalla

sohbetli 101 okey oyunu
MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses

my little pony oyunu android için
Fill The Fridge

Fill The Fridge

buzdolabını doldurma oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Farm Heroes Super Saga

Farm Heroes Super Saga

tarım ürünü yetiştirme oyunu
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program