Keep Yoga logo Keep Yoga 1.9.2

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

 Keep Yoga - Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness, hem beyniniz hem de vücudunuz için 400+ asana, 10+ yoga seansları ve 7 meditasyon kursu ile sağlığınıza fayda sağlar. Bu uygulama ile kilo verin, tamamen rahatlayın, daha iyi uyuyun, bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve sakinleşin.

İster yeni başlamış ister uzman bir yogacı olsun, hangi seviyede olursanız olun, bu uygulama, sanki kendi evinizdeymiş gibi rahat bir şekilde egzersiz hızınızı ayarlamanız için en iyi uygulama. Tüm kullanıcılar için farklı düzeylerde yoga seansları sunuyoruz. Bu nedenle Keep Yoga'da, sadece sizin için hazırlanmış mükemmel bir deneyime sahip olacaksınız.

Ana Özellikler:

Her seviye için birden fazla yoga seansları ve asanaları

Keep Yoga - Yoga & Meditasyon & Günlük Fitness, deneyimli yoga eğitmenleri tarafından tasarlanmış ve yine uzmanların talimatlarını içeren 400+ yoga duruşu ve 10+ yoga seansları ve farklı seviyeler için yoga seansı sunar: Başlangıç, Orta ve İleri Düzey.

Gerçek kişilerin rehberliğinde Yoga ve Meditasyon
Sesli rehberlik, detaylı açıklamalar ve profesyonel video kılavuzu ile hedeflerinize doğru ilerleyin. Keep Yoga, başarılı olmanız için gereken tüm bilgileri size sağlayacaktır.
Video kılavuzunun yanı sıra, her videonun altındaki açıklamalar sayesinde her yoga duruşunun avantajlarını daha iyi anlayacaksınız.

Meditasyon - İç Huzurunuzu Bulun
Günde sadece 15 dakika ile; profesyonellerin sesli yönlendirmesiyle, daha sağlıklı bir hayat için nasıl odaklanacağınızı, nefes alacağınızı, zihninizi ve bedeninizi nasıl eğiteceğinizi öğreneceksiniz . Klasik meditasyon tekniğini öğrendikten sonra, nasıl rahatlayacağınız, stresinizi nasıl yöneteceğiniz veya daha iyi uyuyabileceğiniz konularında püf noktaları öğreneceksiniz.
Uzmanlardan yardım alarak, meditasyon, rahatlama ve uyuma için yararlı olan yüksek kaliteli yumuşak ve sakin bir meditasyon müziği, rahatlatıcı sesler ve melodiler koleksiyonu oluşturduk.
Hedefleriniz için yoga planı
Hedefiniz ne olursa olsun, uzun vadede Keep Yoga ile kilo verebilir, daha iyi uyuyabilir, rahatlayabilir ve bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz veya ksıa vadede ağrılarınızı hafifletebilirsiniz ve esneklik kazanabilirsiniz, doğru yoga duruşlarını burada bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla iletişim halinde kalın
Yoga arkadaşlarınızı ekleyin ve onlarla iletişimde kalın. Eğitim tutun ve arkadaşlarınız ve aileleri ile sağlıklı tutun.

Egzersiz Günlüğü
Egzersiz geçmişiniz içinde egzersiz sonuçlarınızı kontrol edebileceğiniz ve ve Keep Yoga ile kişisel yoga egzersiz planınızı oluşturabileceğiniz egzersiz günlüğü bulunur.

Yoga ve Meditasyonun Faydaları:
-  Bağışıklık sistemini güçlendirir, formda ve sağlıklı kalmayı sağlar,
-  Huzurlu bir ortamda kilo vermenizi sağlar ve kaslarınızı güçlendirir
-  Esnekliğinizi arttırır, omurga ve kemik sağlığınızı korur
-  Kan akışınızı hızlandırır, yorgunluğu giderir
-  Sinir sisteminizi rahatlatır, huzurlu bir zihin sağlar, daha derin uyumanıza yardımcı olur
Keep Yoga Keep Yoga Keep Yoga Keep Yoga


Plank Workout

Plank Workout

egzersiz uygulaması android için
Meditopia

Meditopia

meditasyon uygulaması android için
e-Nabız

e-Nabız

sağlık bakanlığı e-nabız uygulaması
Sleep Sounds Free

Sleep Sounds Free

Dinlendirici Uyku Müzikleri
Tone It Up

Tone It Up

kadınlar egzersiz uygulaması android için

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama