HiHello logo HiHello 2.1.2

android
67 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

HiHello, ücretsiz bir dijital kartvizit ve adres defteri uygulamasıdır. HiHello ile kendi dijital kartvizitinizi oluşturabilir ve paylaşabilir, fiziksel kartvizitleri tarayabilir ve kişilerinizi ücretsiz olarak yönetebilirsiniz.


*** HiHello, The Wall Street Journal, TechCrunch, Slate ve Axios'ta yer almıştır ***

HiHello, profesyonel ilişkilerinizi düzenlemenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış en iyi akıllı kartvizit ve iletişim yöneticisi uygulamasıdır.

TEMASIZ DİJİTAL İŞ KARTLARI OLUŞTURUN
• Dijitale geçmek hem ağ hem de çevre için daha iyidir. Dijital kartvizitler, ihtiyaç duyduğunuzda mobil cihazınızda veya masaüstünüzde her zaman mevcuttur, böylece asla daha fazla sipariş vermeniz gerekmez.
• Sanal kartvizitinize istediğiniz kadar çok veya az bilgi koyun — bunlar tamamen özelleştirilebilir ve bilgileriniz her zaman güncel olacaktır.
• HiHello İpucu: vCard'larınıza canlı bir fotoğraf veya video eklemenizi önemle tavsiye ederiz! Bir video kartvizit, kartınızın daha da öne çıkmasına yardımcı olur (ve harika bir sohbet başlatıcı olabilir!).

İŞ KARTLARINIZI HERKESLE PAYLAŞIN
• Dijital kartvizitinizi HiHello uygulamasına sahip olmasalar bile herkesle paylaşabilir ve gönderebilirsiniz.
• Benzersiz QR kodunuzu, e-postanızı, kısa mesajınızı veya bir NFC etiketini kullanarak sanal kartınızı paylaşın. Ayrıca herhangi bir kişiye kartvizitinizin bağlantısını gönderebilirsiniz.

KENDİNİ İYİLEŞTİREN BİR ADRES KİTABI İLE KİŞİLERİNİZİ YÖNETİN
• HiHello’nun kendi kendini iyileştiren adres defteri Rolodex görevi görür ve ücretsiz kişisel ve profesyonel CRM'nizdir. Adres defteriniz kendi kendine iyileşir, böylece her zaman kişilerinizin en son bilgilerine sahip olursunuz.
• Kiminle ve ne zaman tanıştığınızı gösteren kronolojik bir zaman çizelgesi ile kişilerinizi kolayca takip edin - hatta takip etmeniz için size bir hatırlatıcı bile göndereceğiz.
• Notlar ve etiketler ekleyin ve kişilerinizin içinde arama yapın.
• HiHello'yu Google Kişiler ile senkronize edin, böylece kişilerinize her iki platformda da erişebilirsiniz.

İŞ KARTLARINI TARAMA
• Anlıyoruz - bazı insanlar hala kağıt kartvizitleri seviyor. HiHello, aldığınız tüm kağıt kartları tarayabilmeniz için insan tarafından doğrulanmış bir kartvizit tarayıcıya sahiptir.

SANAL ARKA PLANLAR
• Ücretsiz, kişiselleştirilmiş sanal arka planla görüntülü toplantılarınızı bir sonraki düzeye taşıyın. Bu arka planlar, kartvizitinizle bağlantılıdır, böylece video görüşmenizdeki herkes bilgilerinize erişebilir.
HiHello HiHello HiHello HiHello


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
EssentialPIM

EssentialPIM

android not alma
Easy Reminder

Easy Reminder

android hatırlatıcı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü