Genshin Impact logo Genshin Impact 2.0.0_3513686_3617618

android
543 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Yaşamla dolu ve temel enerjiyle akan geniş bir dünya olan Teyvat'a adım atın.


Sen ve kardeşin buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir tanrı tarafından ayrılan, güçlerinizden sıyrılan ve derin bir uykuya atılan, şimdi ilk geldiğinizden çok farklı bir dünyaya uyanıyorsunuz.

Böylece, her elementin tanrıları olan The Seven'dan cevaplar aramak için Teyvat boyunca yolculuğunuz başlar. Yol boyunca, bu harika dünyanın her köşesini keşfetmeye hazırlanın, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat'ın sahip olduğu sayısız gizemi ortaya çıkarın ...

MASİF AÇIK DÜNYA

Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir nehirde yüzün ve yolun her adımında dudak uçuklatan manzarayı seyrederek aşağıdaki dünyada süzülün. Ve gezinen bir Seelie'yi veya garip bir mekanizmayı araştırmayı bırakırsanız, ne keşfedebileceğinizi kim bilebilir?

TEMEL SAVAŞ SİSTEMİ

Temel reaksiyonları açığa çıkarmak için yedi unsurdan yararlanın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo her türlü şekilde etkileşime giriyor ve Vision kullanıcıları bunu kendi avantajlarına çevirme gücüne sahip.

Hydro'yu Pyro ile buharlaştıracak mısınız, Electro ile elektro-yükleyecek misiniz yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Elementlere hakimiyetiniz size savaşta ve keşifte üstünlük sağlayacaktır.

GÜZEL GÖRSELLER

Etkileyici bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlı karakter animasyonları ile gözlerinizi etrafınızdaki dünyada ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava durumu zamanla doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısına hayat verir.

YATIŞTIRICI SOUNDTRACK

Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat'ın güzel seslerinin sizi içine çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası tarafından icra edilen film müziği, ruh halinize uyacak şekilde zaman ve oynanışla sorunsuz bir şekilde değişir.

RÜYA EKİBİNİZİ OLUŞTURUN

Teyvat'ta her biri kendine özgü kişilikleri, hikayeleri ve yetenekleri olan çeşitli karakterlerle takım oluşturun. En göz korkutucu düşmanları ve bölgeleri fethetmenize yardımcı olmak için en sevdiğiniz parti kombinasyonlarını keşfedin ve karakterlerinizi yükseltin.

ARKADAŞLARLA YOLCULUK

Daha temel aksiyonu tetiklemek, zorlu patron dövüşlerinin üstesinden gelmek ve zorlu bölgeleri birlikte fethederek zengin ödüller kazanmak için çeşitli platformlarda arkadaşlarınızla birlikte oynayın.

Jueyun Karst'ın zirvelerinde dururken ve önünüzde uzanan yuvarlanan bulutları ve engin araziyi alırken, biraz daha Teyvat'ta kalmak isteyebilirsiniz ... Ama kayıp kardeşinizle yeniden bir araya gelene kadar nasıl dinlenebilirsiniz ? İlerleyin Gezgin ve maceranıza başlayın!
Genshin Impact Genshin Impact Genshin Impact Genshin Impact Genshin Impact


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama