File Manager File Explorer logo File Manager File Explorer 1.16.5.RC-GP(396)

android
17 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

File Manager File Explorer  ile tüm dosyalarınızı yönetebilirsiniz. Clean File Manager, sezgisel arayüzü ile ister cihazınızda, ister microSD kartta isterse bulutta depolama hesaplarınızda depolanmış olsun tüm dosyalarınızı ve klasörlerinizi kontrol etmenize izin verir.

File Manager File Explorer  ile istediğiniz depolama alanındaki tüm dosyalarınızı kolaylıkla kopyalayabilir, taşıyabilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, bulabilir, paylaşabilir, keşfedebilir, sıkıştırabilir ve başka yöntemlerle düzenleyebilirsiniz.

Bulutlar ile daha fazla depolama seçeneği: Dropbox ve Google Drive gibi birden fazla bulutta depolama hesabının tümünü tek bir uygulama ile destekler. Ayrıca microSD kart ve USB OTG sürücü (destekleniyorsa) gibi harici depolama alanlarınıza da erişebilirsiniz.

Dosyaları sıkıştırarak disk alanından tasarruf edin: Depolama alanınızda yer açmak için dosyaları Zip, RAR, Tar, Tar.gz, Tgz, Tar.bz2 ve Tbz arşiv formatlarında sıkıştırın ve arşivden çıkarın.

Uygulama yöneticisi: Yüklü olan Android uygulamalarınızı ve oyunları kontrol edin ve yedekleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ya da eski yazılımlarınızı kaldırarak bellekte yer açın.

Akıllı dosya gezgininiz: Cihazınızın dahili depolama alanında, microSD kartta veya bulutta depolama hesaplarında saklanan dosyaları arayın, açın, yeniden adlandırın, taşıyın, silin veya paylaşın. Animasyonlu GIF'ler de dahil olmak üzere resimlerinizi hızlıca taramak için muhteşem dahili resim galerisini kullanın.

Çoklu dil seçeneği: Clean File Manager 29 dili destekler, bunlar: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Flemenkçe, Japonca, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Endonezyaca, Rusça, Lehçe, Portekizce, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Arapça, Norveççe.
File Manager File Explorer File Manager File Explorer File Manager File Explorer File Manager File Explorer File Manager File Explorer


KingRoot

KingRoot

android telefon root yapma
Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader

android için pdf okuyucu
TRAFI Türkiye

TRAFI Türkiye

android anlık trafik bilgisi
Go Keyboard lite

Go Keyboard lite

android klavye uygulaması
SpeedView

SpeedView

android klavye uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü