Farm Frenzy Free indir Farm Frenzy Free 1.3.4

.game.farmfrenzy.freemium
23 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Farm Frenzy , basit tavuk yumurtası toplama görevlerinden başlayarak, kendi fermanızda aynı anda peynir, yünlü kumaş ve kek üretmenin zorluklarına kadar sizi meşgul edecek 72 aksiyon dolu seviyeye sahiptir.

Tüm tarım oyunlarının en iyisi Farm Frenzy artık ücretsiz !

Yönetim oyunları tarzında, ister belirli sayıda hayvana sahip olmak, tavuk alıp satmak, belirli sayıda mal üretmek veya sadece büyük bir kâr elde etmek olsun, hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. senin ferman. Bu bir çiftçilik simülatörü - zaman yönetimi oyunları, çevrimdışı çiftlik.

Tamamen çalışan kendi çiftliğinizi çevrimdışı olarak yönetmenin nasıl olacağını hiç merak ettiniz mi? Şimdi bir çiftlik kasabasındasın! Tavuk, koyun ve ineklerin bakımı, kek, yün, tereyağı ve peynir üretimi. Her gün şafak vaktinde kalkmak zorunda kalmadan denemeyi seviyorsanız Farm Frenzy - sizin için tarım oyunları!

Çiftlik çevrimdışı oyunlarında size yardımcı olmak için, malları pazara taşımak için kullandığınız araçtan, malları depolayabileceğiniz depoya, hatta malları üreten binalara kadar, çiftlik şehrinizin çeşitli bölümlerini yükseltebilirsiniz. Yakında büyük miktarlarda ürün üretecek ve çiftlik oyunlarında büyük bir kâr elde edeceksiniz.

Standart yükseltmelerin yanı sıra gerçekten becerikli oyuncu özel VIP bonuslarının kilidini açabilir, bunlar arasında köyünüz için süper hızlı nakliye araçları, otomatik su pompaları ve hayvanların daha ucuza satın alınmasını sağlamak için indirim kartları bulunur!

Parlak canlı grafikler, harika bir film müziği ve sevişme hayvanat bahçesinde bir öğleden sonradan daha eğlenceli olan çiftlik çevrimdışı sizi tüm günler boyunca bağlayacak.

Farm çevrimdışı oyun özellikleri:

- Çiftçilik oyunlarında 72 orijinal seviye
- Satılacak çok sayıda ferma ürünü
- Köy için 30'dan fazla bina yükseltmesi
-Sınırsız çiftlik oyunları süresi
- VIP bonusları gününüzü yapabilir
- zaman yönetimi oyunları

Etiketler: çiftlik kurma ve geliştirme , Farm Frenzy Free indir , yumurta toplama oyunu

HeroCraft Ltd. indir Bak
Farm Frenzy Free indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme