Farlight 84 indir Farlight 84 1.0

Farlight 84 indir Farlight 84 Farlight 84 Farlight 84 Farlight 84
Burası 2084, çorak bir dünya. Isle Şehirlerinden Kurtulanlar, bir kapsülün içindeki topun içinden vurulmaya ve tehlikeli dünyaya girmeye hazır mısınız? Eşsiz araçlarla haritaları keşfedin, becerilerle donatılmış silahları alın, Jetpack'inizle savaş alanında manevra yapın. Ayakta kalan son kişi olun!

1. Lock n ?Load, Markalı Silahlar!
Big Four silah üreticileri Prism Technology, 9A Corporation, Murphy Security ve Wasteland Spirit hayatta kalanlara sayısız muhteşem silah sağlıyor. Her silahın kendine özgü bir yeteneği vardır, bu yüzden geleneksel silahlı çatışmalara veda edin ve akıllara durgunluk veren taktiklere merhaba deyin!

2. Vroom, Çeşitli Araçlar!
Dört ayaklı? Gezinmek mi? Taret mi? Savaş SUV'si mi? Süper yarış arabası mı? Her şeye sahibiz! Hız ve ateş gücü savaş araçları, savaş alanında daha fazla olasılık yaratır.

3. Kalkış, Jetpack!
Havaya uçun ve düşmanlarınızı yüksekten cezalandırın! Mükemmel tatlı nokta için ustalıkla hareket edin ve bu mermilerden kaçmak için çeviklikle ilerleyin. Bu, hayatta kalma arayışında yeri doldurulamaz bir ekipmandır!

4. Genişletme, Takım Kapsuları!
Toplam 8 Capsulers toplandı ve emir bekliyor. Güney Amerika'dan sevimli veteriner, Güney Asya'dan akılcı bir mühendis ve sinir bozucu bir izci en yeni acemilerdir. Tehlike bölgesine girmeye ve sizin için özel hayatta kalanlar unvanını kazanmaya hazırlar!

5. Şarj Edin, Enerji Sistemi!
Hayatta kalmak için şarj olmalısın. Dünyanın her yerindeki Şarj Direkleri ekipmanınıza Enerji sağlayabilir, böylece potansiyelinizden faydalanabilir ve bu çorak dünyanın zorluklarıyla en iyi şekilde yüzleşebilirsiniz!