Farlight 84 indir Farlight 84 1.0

m.miraclegames.farlight84
76 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Burası 2084, çorak bir dünya. Isle Şehirlerinden Kurtulanlar, bir kapsülün içindeki topun içinden vurulmaya ve tehlikeli dünyaya girmeye hazır mısınız? Eşsiz araçlarla haritaları keşfedin, becerilerle donatılmış silahları alın, Jetpack'inizle savaş alanında manevra yapın. Ayakta kalan son kişi olun!

1. Lock n ?Load, Markalı Silahlar!
Big Four silah üreticileri Prism Technology, 9A Corporation, Murphy Security ve Wasteland Spirit hayatta kalanlara sayısız muhteşem silah sağlıyor. Her silahın kendine özgü bir yeteneği vardır, bu yüzden geleneksel silahlı çatışmalara veda edin ve akıllara durgunluk veren taktiklere merhaba deyin!

2. Vroom, Çeşitli Araçlar!
Dört ayaklı? Gezinmek mi? Taret mi? Savaş SUV'si mi? Süper yarış arabası mı? Her şeye sahibiz! Hız ve ateş gücü savaş araçları, savaş alanında daha fazla olasılık yaratır.

3. Kalkış, Jetpack!
Havaya uçun ve düşmanlarınızı yüksekten cezalandırın! Mükemmel tatlı nokta için ustalıkla hareket edin ve bu mermilerden kaçmak için çeviklikle ilerleyin. Bu, hayatta kalma arayışında yeri doldurulamaz bir ekipmandır!

4. Genişletme, Takım Kapsuları!
Toplam 8 Capsulers toplandı ve emir bekliyor. Güney Amerika'dan sevimli veteriner, Güney Asya'dan akılcı bir mühendis ve sinir bozucu bir izci en yeni acemilerdir. Tehlike bölgesine girmeye ve sizin için özel hayatta kalanlar unvanını kazanmaya hazırlar!

5. Şarj Edin, Enerji Sistemi!
Hayatta kalmak için şarj olmalısın. Dünyanın her yerindeki Şarj Direkleri ekipmanınıza Enerji sağlayabilir, böylece potansiyelinizden faydalanabilir ve bu çorak dünyanın zorluklarıyla en iyi şekilde yüzleşebilirsiniz!

Etiketler: Farlight 84 indir , savaş için donatılmış araçlarla savaşın , silahlı araçlarla sokak savaşları

MIRACLE GAMES SG PTE. LTD. indir Bak
Farlight 84 indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması