Farlight 84 logo Farlight 84 1.0

android
76 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Burası 2084, çorak bir dünya. Isle Şehirlerinden Kurtulanlar, bir kapsülün içindeki topun içinden vurulmaya ve tehlikeli dünyaya girmeye hazır mısınız? Eşsiz araçlarla haritaları keşfedin, becerilerle donatılmış silahları alın, Jetpack'inizle savaş alanında manevra yapın. Ayakta kalan son kişi olun!

1. Lock n ?Load, Markalı Silahlar!
Big Four silah üreticileri Prism Technology, 9A Corporation, Murphy Security ve Wasteland Spirit hayatta kalanlara sayısız muhteşem silah sağlıyor. Her silahın kendine özgü bir yeteneği vardır, bu yüzden geleneksel silahlı çatışmalara veda edin ve akıllara durgunluk veren taktiklere merhaba deyin!

2. Vroom, Çeşitli Araçlar!
Dört ayaklı? Gezinmek mi? Taret mi? Savaş SUV'si mi? Süper yarış arabası mı? Her şeye sahibiz! Hız ve ateş gücü savaş araçları, savaş alanında daha fazla olasılık yaratır.

3. Kalkış, Jetpack!
Havaya uçun ve düşmanlarınızı yüksekten cezalandırın! Mükemmel tatlı nokta için ustalıkla hareket edin ve bu mermilerden kaçmak için çeviklikle ilerleyin. Bu, hayatta kalma arayışında yeri doldurulamaz bir ekipmandır!

4. Genişletme, Takım Kapsuları!
Toplam 8 Capsulers toplandı ve emir bekliyor. Güney Amerika'dan sevimli veteriner, Güney Asya'dan akılcı bir mühendis ve sinir bozucu bir izci en yeni acemilerdir. Tehlike bölgesine girmeye ve sizin için özel hayatta kalanlar unvanını kazanmaya hazırlar!

5. Şarj Edin, Enerji Sistemi!
Hayatta kalmak için şarj olmalısın. Dünyanın her yerindeki Şarj Direkleri ekipmanınıza Enerji sağlayabilir, böylece potansiyelinizden faydalanabilir ve bu çorak dünyanın zorluklarıyla en iyi şekilde yüzleşebilirsiniz!
Farlight 84 Farlight 84 Farlight 84 Farlight 84


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait