Dude Theft Wars logo Dude Theft Wars 0.9.0.3

android
168 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Jack, bir gün Dude-o-polis'te hayatın çok daha eğlenceli olabileceğini öğrendiğinde normal bir ahbap hayatı yaşardı. Kasabalarda, parklarda, tarlalarda ve mutluluk dolu bir 3D Şehrin etrafında serbestçe dolaşırken istediğiniz herhangi bir arabayla kasabanın etrafında dolaşabilir ve sürüklenebilir istediğiniz silahı satın alabilirsiniz. nakitle olduğu gibi Gangstar , kızdırın, sinirlendirin veya diğer ahbapları SLAP yapın,


Troll El bombası olan insanlar ve onları "KOŞU" izleyerek, güzel binaları keşfedin ya da sadece akıllı telefonunuzda tembellik yaparak geçirin!

SONSUZ KUM KUTUSU EĞLENCESİ:

Dude Theft Wars bir açık dünya sanal alanı oyunu ve bir yaşam simülatörü ve aynı zamanda mükemmel bir Dost Simülatörüdür. Ana amaç, güneşli ve güzel bir günde güzel şehrin ve sunduğu şeylerin tadını çıkarmaktır. Yapmak istediğini yapabilirsin. Şehri bir alışveriş sepetinde keşfedin veya güneşli bir günde çöpte ateş edin, komşunuza merhaba deyin, herhangi bir binaya girin ve paralarını çalın veya bir mafya çetesine katılın ve devam edin Nakit ve para etrafında çalan bir soygun ve parayla silah ya da spor araba satın almak için harcayın ya da çıldırın ve çılgın silahlarla bir adamı vurun ve bir gangster mafyası oluşturmak ve en iyi mafya çetesi olmak için bir battle royale başlatın! (? ? '-' ?) ?

Bir erkeğin mükemmel hayatında yapılabilecek her şey. Sıradan bir ahbap gibi sıradan bir hayat yaşayabilir veya çılgın şeyler yapabilir, diğer adamları sinirlendirebilir, diğer adamlarla savaşabilir, el bombaları patlatabilir, bir araba kullanabilir ve aptalca ragdolls uçup seyredebilirsiniz Etrafta mükemmel erkeklerle bir dans partisi yapın ve benzeri - hepsi hayal gücünüze bağlı!

ÖZELLİKLER:

 Açık dünya sandbox oyunu
 Tüm aksiyonu Birinci Kişi 'de yaşayın
 AK47, SMG, REVOLVER, SHOTGUNS gibi INSANE Silahları satın almak için Silah Mağazasını ziyaret edin Veya sadece elinizi SLAP People için kullanın.
 RAMP CAR, MONSTER TRUCK, Rc CARS gibi birçok farklı Arabayı sürün. Uzaylı UfO, SKATEBOARD, DragSter, QuadCars, Karts Veya bir ALIŞVERİŞ SEPETİ ile kasabanın etrafında dolaşın.
 Eğlenceli AI ve ragdoll efektli yüzlerce tür insan.
 Korkunç bir şekilde başarısız olduklarını gördükleri kadar tam olarak izlemesi eğlenceli olan ragdoll'lar ve Arabalarla harika gösteriler gerçekleştirin.
 Akıllı telefonunuzu kullanarak dUber'ı kullanın ve Yepyeni Arabalar sipariş edin.
 Güzel Şehri ve binaları keşfedin ve Sırları ve paskalya yumurtalarını bulun.
 Aksiyon paketi stuntlarını ağır çekimde yapın
 İnsanları el bombalarıyla Trolleyin ve "ÇALIŞTIR "larını izleyin
Dude Theft Wars Dude Theft Wars


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama