Disney Heroes logo Disney Heroes 3.2.01

android
MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Batık-It Ralph, Oyuncak Hikayesi, Aslan Kral, Zootopia, Canavarlar, Inc, Noel Öncesi Kabus, İnanılmazlar, Tron: Legacy, Disney ve Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu strateji RPG oyununda engelsizdir. ve dahası. Tehlikeli bir dijital dünyada savaşın ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının yardımıyla kötü bir virüsten kurtarın!


Batığı-Ralph ve Vanellope von Schweetz devasa bir dijital şehir içinde gizemli yeni bir RPG oyununun kilidini açmak için bir Beta Anahtarı buldular - biri kaosa sürüklendi! Yakında The Incredibles'ten Elastigirl gibi şehre çekilen diğer kahramanlarla tanışıyorlar, hepsi de ekip oluşturma ve kaybolan düşman Creeps'le savaşmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyorlar. Şef Bogo, Elastigirl'in kocası Mr. Incredible ve daha fazlası gibi güçlü Disney & Pixar karakterlerinin virüslü sürümlerine karşı ilerledikçe zorlaşıyor.

Aladdin, Elsa, Buzz Lightyear, Stitch, Mickey Mouse, Timon & Pumbaa, Herkül, Woody, Merlin, Kaptan Jack Sparrow ve diğer birçok kahramandan en zeki, en güçlü takımlarınızı bir araya getirin! Onları güçlü ekipmanlarla donatın ve diğer Disney ve Pixar kahramanlarınızı kurtarmak için inanılmaz oranlarla savaşın. Düşmanla sürün, sürün, robot, ninja, büyücü, canavar ve iskeletle savaş. Kötü virüs her pikseli bozuyor, bu destansı çok oyunculu RPG oyununda kahramanların kendi arkadaşlarını ve ailesini bile onlara karşı çeviriyor.
Günü sadece SİZ kazanabilirsiniz! Pelerin gerektirmez.

• Frozen, Incredibles, Robin Hood, Karayip Korsanları, Oyuncak Hikayesi, Güzel ve Çirkin, Alice Harikalar Diyarında karakterleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 100'den fazla Disney ve Pixar kahramanıyla toplan ve savaş!
• Bu çok oyunculu RPG yarışmasında kooperatif saldırı görevleri ve özel strateji kampanyaları için bir araya gelin.
• Karakterlerini destansı yetenekler ve teçhizatla yükselt ve donat.
• Kahraman fişleri ve rozetleri ticareti yapmak için pazara girin.
• Yeni bir dijital dünyayı keşfet ve diğer Disney ve Pixar kahramanlarını kurtarmak için savaş!

Wall-E'den EVE, Frozen'dan Elsa, Big Hero 6'dan Baymax, Lion King'den Moana, Scar ve Theficent'in neden en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının oynadığı bu savaş dolu RPG'de bir araya geldiğini keşfedin! Arena'da savaş ve tüm rakipleri yen! En iyi savaş saldırılarını kullanarak arenada hayatta kalın. Hız, beceri, strateji ve dövüş deneyimini takımınızda birleştirin ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar kahramanlarının bazılarının oynadığı bu RPG'de çok oyunculu savaşlar kazanmak için uygun bir guild ile ittifaklar kurun.


Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca, oyunda ilerledikçe veya gerçek para ile ödeme yaparak elde edebileceğiniz sanal para birimi kullanarak oynamanıza izin verdiğini lütfen unutmayın.
Disney Heroes Disney Heroes Disney Heroes Disney Heroes Disney Heroes


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

KMSpico

windows ve office lisanslama