Contenting logo Contenting 1.1.427

android
16 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Contenting, içerik tüketim alışkanlıklarınıza göre ilginizi çekebilecek içerikler öneren yapay zeka destekli bir içerik asistanıdır ve dijitalin karmaşasından uzakta, nitelikli içerik isteyen herkes için eşsiz bir deneyim sunar.


Contenting’de ilgi alanlarınızı seçtikten sonra size sunulan içerik önerilerini sağa (beğen) ve sola (beğenme) kaydırarak, ilginizi çeken içeriklere tıklayarak algoritmanın sizi daha yakından tanımasını sağlayabilirsiniz.

• Son Dakika Haberleri: Contenting, seçimleriniz doğrultusunda hem yurt içinden hem yurt dışından en önemli gelişmeleri bildirim olarak almanızı sağlar.

• Yapay Zeka: Contenting’in yapay zeka destekli algoritması, uygulama içindeki davranışlarınıza ve içerik tüketim alışkanlıklarınıza paralel olarak gelişmeye başlar ve her kullanımdan sonra size daha iyi öneriler sunar.

• Zaman Kazandırır: Contenting’in olayı, yapay zeka destekli algoritması sayesinde kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmasıdır. Bu sayede dijitalde harcadığınız zaman kaybının önüne geçer.

• Odaklı Tüketim: Contenting her kaydırmadan sonra size tek bir içerik önerir. Her ekranda tek bir içeriği odaklanmanızı ister ve kontrollü bir içerik tüketimi sunar. Dolayısıyla karmaşık içerik kartları arasında ve sonsuz akışlar içinde kaybolmazsınız.

• Kaydet: Dilediğiniz içeriği daha sonra göz atmak üzere kaydedebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz içeriklere de dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

• Hızlı Erişim: Contenting içeriklere en hızlı şekilde erişim sağlar. Sayfanın uzun süre açılmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

• Kişiselleştirilmiş Akış: Contenting kısa bir süre içinde sizi tanıyarak sadece ilginizi çekecek olan içerikler sunmaya başlar. Bu dakikadan sonra hiçbir yerde bulamayacağınız kusursuz bir akışa sahip olursunuz.

• Nitelikli İçerik: Contenting, algoritmasında barındırdığı içerik üreticilerini büyük bir titizlikle seçer. Nitelikli içerik üreten, vizyoner, ilham veren, yeni nesil yayıncılar ile çalışır.

• Kullanımı Kolay ve Verimli: Contenting’in kullanıcı dostu arayüzü ile ilginizi çeken içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizi zaman kaybı, dijital karmaşa, ekran yorgunluğu gibi negatif etkilerden uzak tutarak verimli bir uygulama deneyimi yaşatır.
Contenting Contenting Contenting Contenting


Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

android için vodafone yanımda uygulaması
Bundle Breaking News

Bundle Breaking News

android için teknoloji sitelerini takip
Sozcu

Sozcu

android için sözcü uygulaması
Dingtone

Dingtone

android ücretsiz mesajlaşma
Yandex.Navigasyon

Yandex.Navigasyon

android trafik yol durumu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü