ChatterPix Kids by Duck Duck Moose logo ChatterPix Kids by Duck Duck Moose 1.7

android
62 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet et, sohbet mesajları, yaratıcı kartlar ve hatta süslü kitap raporları gibi ChatterPix oluşturun. Sadece bir fotoğraf çekin, ağız yapmak için bir çizgi çizin ve sesinizi kaydedin. Ve hepsinden önemlisi, ÜCRETSİZ!

YAŞ: 5-12

KATEGORİ: Yaratıcı İfade

ARAÇLAR: 22 etiket, 10 kare ve 11 fotoğraf filtresi

ÖDEME DUCK MOOSE HAKKINDA:
(Khan Academy'nin bir yan kuruluşu)
Aileler için eğitici mobil uygulamaların ödüllü bir yaratıcısı olan Duck Duck Moose, mühendisler, sanatçılar, tasarımcılar ve eğitimcilerden oluşan tutkulu bir ekiptir. 2008 yılında kurulan şirket, 21 en çok satan başlık üretti ve 21 Ebeveyn Seçimi Ödülü, 18 Çocuk Teknoloji İncelemesi Ödülü, 12 En İyi Seçim Uygulaması Ödülü ile Teknoloji ve ?En İyi Çocuk Uygulaması? için KAPi ödülünü aldı. Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı.

Khan Academy, herkes için ücretsiz, dünya çapında bir eğitim sağlama misyonuna sahip bir sivil toplum kuruluşudur. Ördek Ördek Moose şimdi Khan Academy ailesinin bir parçası. Tüm Khan Academy teklifleri gibi, tüm Ördek Ördek Moose uygulamaları artık reklamlar veya abonelikler olmadan,% 100 ücretsiz.

2-6 yaş arası çocuklar için okuma, yazma, matematik ve sosyal-duygusal gelişim ile küçük çocuklara yardım etmek için yeni erken öğrenme uygulamamız Khan Academy Kids'i kaçırmayın!
ChatterPix Kids by Duck Duck Moose ChatterPix Kids by Duck Duck Moose ChatterPix Kids by Duck Duck Moose ChatterPix Kids by Duck Duck Moose ChatterPix Kids by Duck Duck Moose


Tabii

Tabii

eğitim ve oyun bir arada
Tandem Language Exchange

Tandem Language Exchange

karşılıklı dil öğrenme
Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS indir
EBA Akademik Destek

EBA Akademik Destek

Lise öğrencileri için eba
Kahoot!

Kahoot!

android için oyun oynayarak soru çözme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scope

ios canlı yayın yapma

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Remini - photo enhancer

fotoğrafları güzelleştirme uygu