Cabify logo Cabify 8.17.0

android
83 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

En yüksek hizmet kalitesi ve yüksek güvenlik standartlarına sahip, şoförlü özel araçlarla şehri dolaşabilmenizi sağlayan bir ulaşım uygulaması olan Cabify'ı keşfedin. Birkaç dakika içinde şoförlü bir arabanız veya sizi istediğiniz yere götürmek için bekleyen bir taksiniz olacak.


Cabify nasıl çalışır?
1. Yolculuğunuzu sipariş edin veya rezerve edin. Uygulamayı açın ve bize nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi söyleyin. Seyahat etmek istediğiniz araç türünü seçin; Basit, Yönetici, Kolay taksi… şehrinizdeki tüm seçenekleri keşfedin!
2. Yolculuğunuzu onaylayın ve... bir sürücü yolda! Size sürücünüzün adını ve plaka dahil olmak üzere araç bilgilerinizi ve ne kadar uzakta olduğunu söyleyeceğiz.
3. Seyahate çıkmadan önce tahmini fiyatı öğrenin. Sanal taksimetremiz sayesinde taksiye binerken bile yolculuk için ne kadar ödeyeceğinizi en baştan söyleyeceğiz. Üstelik size en uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz (kredi veya banka kartı, nakit, PayPal… ).
4. Deneyimi paylaşın. Her an nerede olduğunuzu bilmeleri ve kendinizi daha güvende hissetmeniz için yolculuk detaylarınızı ailenize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Ayrıca, gönül rahatlığıyla dolaşabilmeniz için güvenlik önlemleri ekledik: tüm sürücüler ve yolcular yüz maskeleri takmalıdır, araçlar sık ??sık temizlenir ve havalandırılır ve artan sayıda araba bölmelerle donatılmıştır.
Cabify Cabify Cabify


Google Earth

Google Earth

android için uydu görüntüleri
Translate Voice

Translate Voice

android için sesli çeviri
Agoda

Agoda

uygun otel ve oda rezervasyonu
Facebook Local

Facebook Local

android için yer keşfetme
trivago: Hotels Travel

trivago: Hotels Travel

android için otel bulma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü