Builder Game logo Builder Game 1.44

android
36 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

En hoş hünerli işçi atölyesini çalıştırma sıranız geldi. Bu yapım deneyiminin tadını çıkarın ve mükemmel bir inşaat işçisi olduğunuzu kanıtlayın.


En iyi ürün ve hizmetlerinizi almak için çocuklar sıraya girmiş. Toprağı kazma, ev veya kule inşası veya yıkımı, ahşap ürün inşası, ağaç kesimi, kaynak ve diğer eğlenceli şeyler gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için farklı inşaat malzeme, alet ve makineleri kullanarak çocukların istediklerini yapın. İyi bir isim en büyük sermayedir!

• Ağaç işleme: Farklı testerelerle ahşabı doğru şekilde kesin. Tornavidalar veya bir çekiçle sandalye, tezgah, çit, kuş yuvası veya köpek kulübesi yapın. Yeni ahşap ürünü parlatarak veya boyayarak son dokunuşları yapın.
• Kule inşa edin: Ağır yük kaldırabilen bir vinç yardımıyla apartman veya iş kulesi inşa edin. Bazı kısımlar inşa ettiğiniz kule türüne uygun değilse, montaj bandına koyun ve doğru inşaat parçasını alın.
• Ev inşa edin: İnşaat aletlerini toplayın ve Toplama mini oyununda oyuncak ve şekerlerden uzak durun. Rüya bir ev yapmak için daha sonra pencere, kapı, balkon, merdiven ve çatı ekleyin.
• Kuleyi yıkın: Bazen eski bir bina yenisine yer açmak için yıkılmalıdır. Bir çekiş, hava basınçlı çekiç, TNT kutusu ve yıkım güllesi kullanın. Şehrin ortasında binaları yıkmanın keyfine varacaksınız.
• Kaynak: Hasar ve deliklerin giderilmesi gerek. Demir yapıyı veya müşteri evindeki sızdıran bir boruyu fırçalamayı bitirdikten sonra kaynak yapmadan önce maske takmayı unutmayın!
• Depo: Çok fazla sipariş alıyorsunuz! Telefonu açın! Müşteriler yapı malzemesi sipariş etmek istiyorlar. Alışveriş listesini izleyin, bir Forkliftler kullanın ve kutuları bir kamyona yükleyin.
• Kereste Kesme: Mini Marangoz oyununda ahşap yapılarınız için keresteyi bir ahşap testere veya motorlu testere ile ilk olarak kesin. Daha sonra tüm tomrukları bir vinçle taşıyın ve daire testerelerle kesin.
• İnşaat alanı: Şantiye şefi olun ve kollarınızı sıvayın. Delikleri toprakla doldurmak için malzemeyi bir kazıcı ile kazın, taşımak için bir kamyon alın ve düzleştirmek için bir yol silindiri kullanın.
• Döşeme sanatı: Farklı çekiçler kullanarak tüm çatlak döşemeleri kaldırın; yeni döşemeleri yerleştirmek için zemine yeterince yapıştırıcı sürün ve aynı zamanda bir hayvan yapbozu çözün.
Builder Game Builder Game Builder Game Builder Game Builder Game Builder Game


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama