Avatoon logo Avatoon 1.5.4

android
26 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Sıkıcı değilsiniz ve sosyal medyanız da olmamalı. Avatoon'un güçlü fotoğraf düzenleme araçlarıyla, sizin ve hayatınızın gerçekte ne kadar heyecan verici olduğunu ifade eden kişiselleştirilmiş bir avatar oluşturun.


Biliyor musun? Özel kişiselleştirilmiş avatarlar, sosyal medyada geleneksel (sıkıcı) fotoğraflardan daha etkili olabilir. İster arkadaşlarınızla sohbet edin, takipçiler edinirsiniz, ister sadece bir değişiklik arayın, resminizi renkli bir çizgi film avatarıyla yükseltmek harika bir fikir Avatoon burada devreye giriyor.

Avatar yaratıcımız, kendin olurken kalabalığın arasından sıyrılmanı sağlar. Avatoon yalnızca benzersiz, kişiselleştirilmiş bir çizgi film oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda kişiselleştirilmiş çıkartmalar ve emojiler oluşturmanıza da olanak tanır. Başrolde olduğun renkli çıkartmalar ve giflerle arkadaşlarını ve takipçilerini şaşırt!  Bir adım daha ileri gidin ve avatarınızı gerçek hayattaki fotoğraflara eklemek için fotoğraf düzenleme araçlarımızı kullanın: hepsi tek bir güçlü uygulama kullanarak!

Özellikler 

Yüz tanıma - Yalnızca tek bir resimle Avatoon, neredeyse gerçek kadar iyi görünen kişiselleştirilmiş bir avatar oluşturur.

Fotoğraf Düzenleyici
- Avatoon, kullanıcılara, profesyonel veya eğlenceli fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşıyan güçlü düzenleme araçları sağlar.

Avatar Anlık Görüntüleri
- Uygulama içi arka planları veya gerçek hayattaki fotoğrafları kullanarak, dijital karşıtınızın mükemmel anlık görüntüsünü oluşturana kadar avatarınızın ifadelerini, pozlarını ve arka planını ekleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Avatar Eğlencesi
- Avatoon'un sosyal eğlencesi fotoğraf oluşturmak ve göndermekle bitmiyor. Avatoon'u keşfederken para kazanın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Gönder ve Paylaş ???? - Kişiselleştirilmiş çıkartmalarınızı, emojilerinizi ve düzenlenmiş fotoğraflarınızı aklınıza gelebilecek diğer sosyal medyalarda zahmetsizce paylaşın.

Avatar Özelleştirme
- Avatarınızı dilediğiniz gibi kolayca özelleştirin. Saçtan göze, giysiden buruna her şey, avatarınızın tıpkı sizin gibi görünmesini sağlamak için özelleştirilebilir.

Stil Seçenekleri
- Tonlarca özelleştirme seçeneği! Kişisel tarzınızın gerçekten parlamasını sağlamak için kıyafetlerinizi, saçınızı ve renk düzeninizi değiştirin.

Kişiselleştirilmiş Avatar Çıkartmaları
- Mesajlarınıza kişisel bir dokunuş verin! Sevimli küçük bir çizgi film ile kendinizi ifade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Avatoon Avatoon Avatoon Avatoon


WedPics

WedPics

android düğün fotoğraflarını paylaşma
3D Tuning

3D Tuning

android araç motifiye
BeautyCam

BeautyCam

kaliteli selfie çekme android için
Canlı ipTV

Canlı ipTV

android tv izleme uygulaması
YouTube Kids

YouTube Kids

çocuklar için youtube android

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü