Archer Hunter logo Archer Hunter 0.2.8

android
151 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Düşmanlarınızı ezmeye hazır mısınız Okçu Kahramanlar?


I Am Archer, inanılmaz bir dizi beceri ve silahla düşman ordularını yok ettiğiniz, bağımlılık yaratan, aksiyon dolu bir macera oyunudur. Amatör bir okçu olarak başlayın, ardından bir usta olmak için becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirin.

Farklı saldırı düzenlerine sahip iskeletler, golemler, slimelar, goblinler, devler veya kurt adamlara kadar birçok biçimde ve boyutta düşman. Mermi ve taktiklerinizle hepsini yok edin.

Binlerce zindanda gezin, gücünüzü artırıp yenilmez hale gelmenizi sağlayacak hazineler, eşyalar ve değerli teçhizatlar için savaşın. Okçunuzu hayatta tutmak için sayısız benzersiz yetenek kombinasyonunun keyfini çıkarın.


 KÖTÜ GÜÇLERDEN OLUŞAN DALGALARI YENİN
Dünya tehlikede. Kötü güçler hüküm sürüyor ve tek umudumuz bir efsaneye dönüşecek kadar büyük becerilere sahip bir okçu olan sizsiniz.

Artık dünyanın kaderi sizin elinizde, hepsini ok ve yayınızla yok edebilir misiniz, yoksa başarısızlığa yenik mi düşeceksiniz? Bu tamamen size kalmış.


Her aşamada savaşın, düşmanları yok edin, seviye atlayın ve yeni beceriler öğrenmek için deneyim puanları toplayın. Farklı stratejilere ve saldırı modellerine sahip yepyeni canavarlarla yüzleşmeye hazır olun.

KAHRAMANLARINIZI GÜÇLENDİRİN
Canavarlar daha güçlü, daha hızlı ve daha kuvvetli hale gelecek, tabii siz de öyle. Zindanı yağmalayın, silahlar, zırhlar, tılsımlar ve daha fazla teçhizat toplayın. Kendinizi en iyi öğelerle donatın, yenilmez olmak için güçlendirin.

Hareket etme, kaçma ve ateş etme sanatında ustalaşın. Yayınızı kapın ve karşınıza çıkmaya cesaret eden her şeyi yok edin. Bir şeyleri vurmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

DAHA FAZLA KAHRAMANIN KİLİDİNİ AÇIN
Bu ölümcül yolculukta yalnız değilsiniz. Çeşitli dövüş stillerine sahip birçok kahraman bulunmakta ve hepsi de güçlerinize katılmaya hazır. Onları grubunuza katın, yeni yetenekler keşfedin ve dünyayı birlikte kurtarın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
 Bağımlılık yaratan, aksiyon dolu bir oyun
 Tek parmakla sıkı ve duyarlı kontrol
 AFK Ödülleri: boş zamanlarınızda jeton ve ürünler kazanın.
 Çarpıcı grafikler, birbirinden harika dünyalar ve karakterler.
 Beceri ve teçhizatın sonsuz kombinasyonu.
Archer Hunter Archer Hunter Archer Hunter Archer Hunter Archer Hunter


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

KMSpico

windows ve office lisanslama