Amazon Chime logo  Amazon Chime 4.36 Build 10091

latest
101 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Amazon Chime, Amazon tarafından oluşturulan iş odaklı bir arayüzde ekip üyeleriniz, müşterileriniz ve diğer şirketlerin temsilcileriyle işbirliği yapmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olacak bir Amazon hizmet aracıdır.

İş arkadaşlarınız ve ekip üyelerinizle işbirliği yapabileceğiniz ve iletişim kurabileceğiniz iş benzeri bir ortamdır. Çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapmanıza, diğer üyelerle ve grubunuzdaki diğer kişilerle sohbet etmenize ve işinizi ve çalışma çabalarınızı olabildiğince organize etmenize olanak tanır.

Ekip üyelerinizle ve hareket halindeyken diğerleriyle - nerede olursanız olun ve herhangi bir zamanda iletişim kurmanız için bir arayüze sahip olacaksınız.
Tüm Toplantı ve Sohbetleriniz Tek Bir Yerde

Amazon Chime, ekip üyeleri, iş ortakları ve müşterilerle tüm toplantıları ve sohbetleri için merkezi bir yere ihtiyaç duyanlar için ideal bir uygulamadır. Bu uygulamayla kullanacağınız farklı özelliklere göre düzenli bir şekilde düzenlenmiş nispeten basit bir arayüze sahiptir.

Her şeyden haberdar olmanıza yardımcı olacak zarif bir çevrimiçi toplantı aracına sahiptir. 15 kullanıcıya kadar video barındırabilirsiniz. Ve mobil cihazlarda kullanırsanız, aynı anda en fazla 8 kullanıcı için çevrimiçi toplantılar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca arayüzde kullanıcılarla zahmetsizce sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, arayüz aracılığıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirilen dosyaları da paylaşabilirsiniz. Dosyaları sürükleyip bırakabilir ve iş arkadaşlarınıza veya grubun diğer üyelerine gönderebilirsiniz.
Kaliteli, Basit ve Güvenli

Diğer tam yığın iletişim araçlarının çoğunu takip eder, bu nedenle bu bağlamda masaya özel bir şey getirmez. Elde ettiği şey, yeterli seviyede ciladır. Yeni başlayanlar için bile güvenli ve kullanımı nispeten basit, kusursuz bir deneyim yaratır.

Görüntülü sohbet, mesajlaşma, sesli aramalar, iletişim için desteklenen tüm ortamlardır. Ek olarak, dosya paylaşımı ve ekran paylaşımı seçenekleri de mevcuttur. Katılımcılar arasında gönderilen tüm mesajlar ve veriler şifrelenir.
Etiketler:

Amazon Chime indir

amazon chime video konferans programı
Amazon Chime Amazon Chime


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program