Altdo Convert Mp3 Master logo Altdo Convert Mp3 Master 1.8

mp3-converter.exe
5.37 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

indirBak Altdo Convert Mp3 Master, şarkılarınız için kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir çevrim programıdır. Temel kullanım amacı olan tüm formatlardan mp3 üretme özelliği dışında video dosyalarından da ses alabilme özelliği vardır ki bu bence önemli bir özelliktir.

Tüm ses formatlarını desteklerken, video formatlarından avi, divx, xvid, mpeg, mpg, dat, vob, wmv, asf, rm, rmvb, mov, qt formatlarını destekler.

Video çevrim işleyişi şu şekildedir:

avi formatından mp3, divx formatından mp3, xvid formatından mp3, mpeg formatından mp3, mpg formatından mp3, dat formatından mp3, vob formatından mp3, wmv formatından mp3, asf formatından mp3, rm formatından mp3, rmvb formatından mp3, mov formatından mp3, qt formatından mp3, avi formatından wma, divx formatından wma, xvid formatından wma, mpeg formatından wma, mpg formatından wma, dat formatından wma, vob formatından wma, wmv formatından wma, asf formatından wma, rm formatından wma, rmvb formatından wma, mov formatından wma, qt formatından wma, avi formatından wav, divx formatından wav, xvid formatından wav, mpeg formatından wav, mpg formatından wav, dat formatından wav, vob formatından wav, wmv formatından wav, asf formatından wav, rm formatından wav, rmvb formatından wav, mov formatından wav, qt formatından wav.

Kolay kullanımı, geniş format desteği ve videodan ses alma özellikleri ile birlikte başarılı bir ses çeviricsinden beklenen her özelliği verirken sizlerin beğenisine $34.95'dan sunuldu.ERSEN16 Efektor

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri
Fake Voice

Fake Voice

ses değiştirme programı
Adobe Audition CS6

Adobe Audition CS6

gelişmiş ses düzenleme programı
Bass Chorus

Bass Chorus

tiz bas ayar programı
Mixcraft

Mixcraft

tiz bas ayar programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü