AllSync indir AllSync 3.5.138

AllSyncSetupDemo.zip
7.76 MB
Dil en de
lisans:  Deneme Sürümü
AllSync, Microsoft Windows işletim sisitemi altında veri eşitlemesi, görüntülemesi, yedeklemesi, güncelleştirmesi, arşivlemesi yapablen hepsi bir arada tarzda bir programdır.

Program tüm sabit diskleri, ağ sürücüsü ve diğer depolama aygıtlarına erişebilir. Program içinnden ihtiyaca göre çeşitli kopyalama görevleri seçip, dosya kopyalaması yapabilirsiniz. İki klasör arasında yapılacak işlemler için profil oluşturup tüm ayarların saklanmasını sağlayabilir ve ayrıca istediğiniz kadar profil oluşturup, yönetebilirsiniz. Bu sayede örneğin, kopyalama işlemi içinnde tekrar ayar girilmesine gerek kalmaz. Tüm işlemler yan yana kolay bir şekilde görülebilir ve bu sayede dosya ve klasörler düzenlenebilir.

Program içinde yer alan zamanlayıcı sayesinde yapacağınız işleri planlayıp, hem zamandan kazanabilir hem de unutma derdinden kurtulursunuz. Haftalık, günlük, aylık planlama yaparak işlerin zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veri koruma özelliğiyle çok yer kaplayan verileri ZIP sıkıştırma metoduyla daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.
Etiketler: veri yedekleme , AllSync indir , veri yedekleme

Michael Thummerer Software indir Bak
AllSync indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme