AllSync logo AllSync 3.5.145

AllSyncSetupDemo.zip
7.76 MB

Dil en de

lisans:  Deneme Sürümü

AllSync, Microsoft Windows işletim sisitemi altında veri eşitlemesi, görüntülemesi, yedeklemesi, güncelleştirmesi, arşivlemesi yapablen hepsi bir arada tarzda bir programdır.


Program tüm sabit diskleri, ağ sürücüsü ve diğer depolama aygıtlarına erişebilir. Program içinnden ihtiyaca göre çeşitli kopyalama görevleri seçip, dosya kopyalaması yapabilirsiniz. İki klasör arasında yapılacak işlemler için profil oluşturup tüm ayarların saklanmasını sağlayabilir ve ayrıca istediğiniz kadar profil oluşturup, yönetebilirsiniz. Bu sayede örneğin, kopyalama işlemi içinnde tekrar ayar girilmesine gerek kalmaz. Tüm işlemler yan yana kolay bir şekilde görülebilir ve bu sayede dosya ve klasörler düzenlenebilir.

Program içinde yer alan zamanlayıcı sayesinde yapacağınız işleri planlayıp, hem zamandan kazanabilir hem de unutma derdinden kurtulursunuz. Haftalık, günlük, aylık planlama yaparak işlerin zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veri koruma özelliğiyle çok yer kaplayan verileri ZIP sıkıştırma metoduyla daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.
AllSync


Bootice

Bootice

disk yedekleme
Hasleo Disk Clone

Hasleo Disk Clone

ücretsiz disk klonlama programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma