AllSync indir AllSync 3.5.136

AllSyncSetupDemo.zip
7.76 MB
Dil en de
lisans:  Deneme Sürümü
Hit(Buay):2 Hit 12
veri yedekleme; AllSync, Microsoft Windows işletim sisitemi altında veri eşitlemesi, görüntülemesi, yedeklemesi, güncelleştirmesi, arşivlemesi yapablen hepsi bir arada tarzda bir programdır.

Program tüm sabit diskleri, ağ sürücüsü ve diğer depolama aygıtlarına erişebilir. Program içinnden ihtiyaca göre çeşitli kopyalama görevleri seçip, dosya kopyalaması yapabilirsiniz. İki klasör arasında yapılacak işlemler için profil oluşturup tüm ayarların saklanmasını sağlayabilir ve ayrıca istediğiniz kadar profil oluşturup, yönetebilirsiniz. Bu sayede örneğin, kopyalama işlemi içinnde tekrar ayar girilmesine gerek kalmaz. Tüm işlemler yan yana kolay bir şekilde görülebilir ve bu sayede dosya ve klasörler düzenlenebilir.

Program içinde yer alan zamanlayıcı sayesinde yapacağınız işleri planlayıp, hem zamandan kazanabilir hem de unutma derdinden kurtulursunuz. Haftalık, günlük, aylık planlama yaparak işlerin zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veri koruma özelliğiyle çok yer kaplayan verileri ZIP sıkıştırma metoduyla daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

AllSync 3.5.136,veri yedekleme


Etiketler: veri yedekleme, AllSync indir, veri yedekleme, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul