Alien Arena 2009 indir Alien Arena 2009 12.20

alienarena-20091220.exe
220MB
Dil en
lisans:  Açık Kaynak Kod
Alien Arena, FPS türü oyunlardan hoşlananlar için (Doom, Quake, Half Life ve Unreal Tournament gibi) tasarlanmış ileri teknoloji silahlarla donatılmış, uzay temalı, tamamiyle ücretsiz olarak hazırlanmış ve bir sürü hayranı olan müthiş bir 3 boyutlu oyun.

Oyun içeriğine baktığınızda 35 adet farklı harita, 8 türde silah, 11 değişik karakter ve 6 oyun modu bulunduğunu göreceksiniz., Oyun internet üzerinden multiplayer(çoklu oyuncu) ve botlarla oynanabiliyor.

Diğer türlerden farklı olarak takım kurabilir, arkadaşlarınızla kendi aranızda yeni stratejiler belirleyebilirsiniz. Oyun içerisinde iken TAB tuşuna bastığınızda alınan yüksek puan derecelerini görebilirsiniz. Ayrıca oyuna dahil edilen bayrak yakalama görevi de en çok tercih edilip, rağbet görülen aksiyonlardan biridir. Oyunda bir yandan bayrağınızı koruyup, öbür yandan da karşı takımdaki bayrağı kendi bayrağınızın yanına getirip, ekstra puan kazanmaya çalışacaksınız. Tabii ki bu o kadar da kolay olmayacaktır. Zira karşı takımdaki kişiler bu işi yaparken sizi rahat bırakmayacak ve kovalama olayı başlayacaktır.

Mekan olarak bakıldığında yalnızca dümdüz bir yerde kapışmıyorsunuz. Zaman zaman merdivenler, engeller ve çeşitli büyüklüklerde kutuların üzerinden geçmek durumunda kalıyorsunuz. Uzayda atlama rampaları ile bir kattan diğerine ya da bir rampadan karşı rampaya atlamanız ve atlarken de sık sık karşı rampadan üzerinize doğru atlayan düşmanlarınızı havada vurmanız gerekiyor. Vuramazsanız onlar sizi vurabiliyor. Atlarken ve koşarken kenardan uzaya ya da lavların içine düşmemeye dikkat etmelisiniz. Tek düşmanınız karşı takımın oyuncuları değildir ve sadece onlar sizi öldürmez. Yanlış bir hareketle rampadan uzaya atlamak, lavların içine düşmek ya da yakın mesafeden roketle yakın bir hedefe ateş etmek de sizi öldürür ve bu durumda skorunuzdan puan eksilecektir.

Etiketler: Alien Arena 2009 indir

Ali BAYIR


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama