Air Strike 3D logo Air Strike 3D 1.0

android
15 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

 Air Strike 3D Heyecanlı ve aksiyon dolu android  uçak savaşı oyunu olan Air Strike 3D ile birlikte adeta nefes kesen saatler geçirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kendi uçağınız ile birlikte diğer uçakları yok etmek. Fakat bu söylemesi kadar kolay bir iş değil. Çünkü bunu gerçekleştirmek için çok dikkatli olmalı ve diğer uçakları hedef alarak hepsini yok etmelisiniz.

Gerçek zamanlı oyun fiziği, etkileyici yıldırım ve özel efektleri sayesinde bağımlısı olacağınız uçak savaş oyununda 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. İlk olarak kolayda başlayarak daha iyi bir pilot olduğunuzu düşündüğünüz zaman orta zorluk seviyesine, usta pilot olduğunuz zaman ise zor oyun moduna geçmenizi tavsiye ederim.

Düşman uçakları takip eden füzeler ile vurarak, kaçırma şansınızı sıfıra indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra size sunulan 3 farklı uçak modelinden birini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Uçak ve savaş oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Air Strike 3D'yi Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

Air Strike 3D


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama