Air Strike 3D indir Air Strike 3D 1.0

android
15 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

 Air Strike 3D Heyecanlı ve aksiyon dolu android  uçak savaşı oyunu olan Air Strike 3D ile birlikte adeta nefes kesen saatler geçirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kendi uçağınız ile birlikte diğer uçakları yok etmek. Fakat bu söylemesi kadar kolay bir iş değil. Çünkü bunu gerçekleştirmek için çok dikkatli olmalı ve diğer uçakları hedef alarak hepsini yok etmelisiniz.

Gerçek zamanlı oyun fiziği, etkileyici yıldırım ve özel efektleri sayesinde bağımlısı olacağınız uçak savaş oyununda 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. İlk olarak kolayda başlayarak daha iyi bir pilot olduğunuzu düşündüğünüz zaman orta zorluk seviyesine, usta pilot olduğunuz zaman ise zor oyun moduna geçmenizi tavsiye ederim.

Düşman uçakları takip eden füzeler ile vurarak, kaçırma şansınızı sıfıra indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra size sunulan 3 farklı uçak modelinden birini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Uçak ve savaş oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Air Strike 3D'yi Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.


Etiketler: android savaş uçağı

Scn Studios Bak indir
Air Strike 3D


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu