AdvancedUsbDoctor indir AdvancedUsbDoctor

advancedusbdoctor.exe
3.7 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

USB disklerin sahip oldukları en büyük sorunlar arasında genellikle sık sık başka bilgisayarlara takıldıkları için virüs kapmaları gelmektedir. Trojanlardan tutun da rootkit ve diğer tehditlere kadar onlarca farklı problem USB'den USB'ye geçen diskleri tehdit ediyor ve bilgisayarlar arasındaki tehdit yazılımları çok hızlı bir şekilde yayılıyorlar. Bunu önlemek için hazırlanmış olan programlardan bir tanesi de AdvancedUsbDoctor ve USB diskinizdeki tehditlerin anında ortadan kaldırılması için kullanıcılara yardımcı oluyor.

Çok kolay bir kullanıma sahip olan ve sade bir arayüz barındıran program aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ve her kullanıcı tarafından güvenle tercih edilebilir. Kullanmak için tek yapmanız gereken diskinizi taktıktan sonra programı açmak ve daha sonra gerekli sürücü harfini seçerek Start butonuna basmak.

Programın özellikle dosyaların kopyalarını yaratan ve onları gerçek dosyaymış gibi gösteren virüslere karşı etkili olduğunu belirtmek gerek. Zira kendi orijinal dosyalarınızı gizleyen ve yerine kendisini koyan bu virüsler, dosyalara tıkladığınız anda bilgisayarınıza bulaşıyorlar ve kurtulmak oldukça meşakkatli olabiliyor.

Hızlı çalışan ve virüs taramasını gerçekleştiren uygulama, daha sonra virüsleri tamamen temizliyor ve böylece USB disklerinizi yeniden güvenle kullanılabilir hale getiriyor. Özellikle ücretli virüs programlarına para vermek istemeyen kullanıcılarımıza önerebilirim.

AdvancedUsbDoctor Resimli Anlatim


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
MCShield

MCShield

Flash bellek virüsleri engelleme
Romaco Timeout

Romaco Timeout

bilgisayar şifreleme
Asterisk Password Decryptor

Asterisk Password Decryptor

asterisk şifr gösterme
Buttercup

Buttercup

şifre yönetim programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

TLauncher

Bilgisayarda Minecraft oynama progr