Adeko logo Adeko 17.6.1

download
1.3 GB

Dil tr

lisans:  Deneme Sürümü

Adeko Mutfak mobilyaları tasarım programı. Profösyonel olarak mutfak dolaplarını çizebilirsiniz.  Programı kullanarak tasarlanan mutfak mobilya taslakları ile hayalinizdeki mutfağa ulaşabilirsiniz.


Program son derece profosyonel bir şekilde 3 Boyutlu Mobilya tasarımları yapmaktadır. Mobilya Dekorasyon imalatçılarının vazgeçilmez programı olan Adeko, tasarlayacağınız mutfak dekorasyonlarını görsel olarak izlemenizi ve taslaklar olarak kaydetmenizi sağlıyor.

  • 3 Boyutlu mutfak dolabı tasarımları
  • Profosyonel kalitede tasarım ve görüntüleme
  • Hızlı güvenilir ve kolay kullanım
  • Windows 7,8,10 uyumluluk
  • Düşük sistem gereksinimi.
  • Full Türkçe
Yenilikler:

Artık ışık bile tanımlamadan sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar almak mümkün. Render hızı ise müşterinin sıkılmadan bekleyebileceği sürelere indi. Örneğin İ7 işlemcili bir makinada tatminkar bir render süresi yaklaşık 3-4 dakika sürüyor.

Aktivasyon için:90 224 280 85 05 IES ışıkları destekleyen yeni render motorumuzda gerçek hayattaki birimlerle ışık değerini tanımlayabiliyorsunuz. Led ışıklar ise render'a ayrı bir çekicilik katıyor. Özellikle cam ve metal gibi malzemeler ise görmeye değer.


ADeko 17 için (şifre: 1234)
ADeko Eski Sürümler

ADeko programının eski sürümlerinin kullanıcısı iseniz sahip olduğunuz programı yandaki listeden bulup indirin ve yönergeleri takip edin.
ADeko 14.5.2   1.2 GB ,ADeko 14.2 Bakış  0.85GB ADeko X.3.1  1.1 GB ADeko X.1 (anahtarlı) 0.5 GB ADeko 9 Türkçe 0.4 GB ADeko 9 English 0.4 GB Ray10ek (Adeko 9 için) 8 MB ADeko 6 Türkçe (şifreli)  90 MB ADeko 6 Türkçe (anahtarlı) 100 MB ADeko 4 Türkçe (şifreli)  70 MB ADeko 4 Türkçe (anahtarlı) 80 MB

Adeko


lazim
Kat irtifakı hesaplama

Kat irtifakı hesaplama

Kat irtifakı hesaplama programı
Kafe Kontrol Gold

Kafe Kontrol Gold

Kat irtifakı hesaplama programı
Optimik

Optimik

Mobilya Programı
OptiCUT

OptiCUT

Panel ve Profil Kesim Optimizasyon
Diploma Programı

Diploma Programı

diploma yazdırma programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Truecaller

ios arayan numara kime ait