Adeko indir Adeko 17.2.10


download
1.3 GB
Diltr
lisans:  Deneme Sürümü
Hit(Buay):8 Hit 480
3 1
indir BAK 
Adeko Mutfak mobilyaları tasarım programı. Profösyonel olarak mutfak dolaplarını çizebilirsiniz.  Programı kullanarak tasarlanan mutfak mobilya taslakları ile hayalinizdeki mutfağa ulaşabilirsiniz. Program son derece profosyonel bir şekilde 3 Boyutlu Mobilya tasarımları yapmaktadır. Mobilya Dekorasyon imalatçılarının vazgeçilmez programı olan Adeko 6, Tasarlayacağınız mutfak dekorasyonlarını görsel olarak izlemenizi ve taslaklar olarak kaydetmenizi sağlıyor.

  • 3 Boyutlu mutfak dolabı tasarımları
  • Profosyonel kalitede tasarım ve görüntüleme
  • Hızlı güvenilir ve kolay kullanım
  • Windows 7 uyumluluk
  • Düşük sistem gereksinimi.
  • Full Türkçe

yenilikler:

Artık ışık bile tanımlamadan sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar almak mümkün. Render hızı ise müşterinin sıkılmadan bekleyebileceği sürelere indi. Örneğin İ7 işlemcili bir makinada tatminkar bir render süresi yaklaşık 3-4 dakika sürüyor.

IES ışıkları destekleyen yeni render motorumuzda gerçek hayattaki birimlerle ışık değerini tanımlayabiliyorsunuz. Led ışıklar ise render?a ayrı bir çekicilik katıyor. Özellikle cam ve metal gibi malzemeler ise görmeye değer


TANITIM VİDEOLARI

ADeko 17 için (şifre: 1234)ADeko Eski Sürümler

ADeko programının eski sürümlerinin kullanıcısı iseniz sahip olduğunuz programı yandaki listeden bulup indirin ve yönergeleri takip edin.

ADeko 14.5.2   1.2 GB

ADeko 14.2 Bakış  0.85GB

ADeko X.3.1  1.1 GB

ADeko X.1 (anahtarlı) 0.5 GB

ADeko 9 Türkçe 0.4 GB

ADeko 9 English 0.4 GB

Ray10ek (Adeko 9 için) 8 MB

ADeko 6 Türkçe (şifreli)  90 MB

ADeko 6 Türkçe (anahtarlı) 100 MB

ADeko 4 Türkçe (şifreli)  70 MB

ADeko 4 Türkçe (anahtarlı) 80 MB

Adeko,mutfak tasarım programı


Etiketler: mutfak tasarım programı, 3 boyutlu mutfak tasarımı, Adeko indir, hazır mutfak tasarımı, gerçekci mutfak tasarımı, sanal mutfak tasarımı, 
Mailim Görünsün


İlk Yorumu Siz Yazın
Yeni Programlar