Adeko indir Adeko 17.6.1

download
1.3 GB
Dil tr
lisans:  Deneme Sürümü
Adeko Mutfak mobilyaları tasarım programı. Profösyonel olarak mutfak dolaplarını çizebilirsiniz.  Programı kullanarak tasarlanan mutfak mobilya taslakları ile hayalinizdeki mutfağa ulaşabilirsiniz. Program son derece profosyonel bir şekilde 3 Boyutlu Mobilya tasarımları yapmaktadır. Mobilya Dekorasyon imalatçılarının vazgeçilmez programı olan Adeko, tasarlayacağınız mutfak dekorasyonlarını görsel olarak izlemenizi ve taslaklar olarak kaydetmenizi sağlıyor.

  • 3 Boyutlu mutfak dolabı tasarımları
  • Profosyonel kalitede tasarım ve görüntüleme
  • Hızlı güvenilir ve kolay kullanım
  • Windows 7,8,10 uyumluluk
  • Düşük sistem gereksinimi.
  • Full Türkçe

yenilikler:

Artık ışık bile tanımlamadan sadece camdan giren ışıkla çarpıcı gerçeklikte renderlar almak mümkün. Render hızı ise müşterinin sıkılmadan bekleyebileceği sürelere indi. Örneğin İ7 işlemcili bir makinada tatminkar bir render süresi yaklaşık 3-4 dakika sürüyor.

Aktivasyon için:90 224 280 85 05 IES ışıkları destekleyen yeni render motorumuzda gerçek hayattaki birimlerle ışık değerini tanımlayabiliyorsunuz. Led ışıklar ise render'a ayrı bir çekicilik katıyor. Özellikle cam ve metal gibi malzemeler ise görmeye değer.

TANITIM VİDEOLARI

ADeko 17 için (şifre: 1234)

ADeko Eski Sürümler

ADeko programının eski sürümlerinin kullanıcısı iseniz sahip olduğunuz programı yandaki listeden bulup indirin ve yönergeleri takip edin.
ADeko 14.5.2   1.2 GB ,ADeko 14.2 Bakış  0.85GB ADeko X.3.1  1.1 GB ADeko X.1 (anahtarlı) 0.5 GB ADeko 9 Türkçe 0.4 GB ADeko 9 English 0.4 GB Ray10ek (Adeko 9 için) 8 MB ADeko 6 Türkçe (şifreli)  90 MB ADeko 6 Türkçe (anahtarlı) 100 MB ADeko 4 Türkçe (şifreli)  70 MB ADeko 4 Türkçe (anahtarlı) 80 MB


Etiketler: mutfak tasarım programı , 3 boyutlu mutfak tasarımı , Adeko indir , hazır mutfak tasarımı , gerçekci mutfak tasarımı , sanal mutfak tasarımı

ADeko Technologies indir Bak
Adeko indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

lazim

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

android için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme