AceThinker Video Master logo AceThinker Video Master

video-master.exe
1.7 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Video ve ses dosyalarını kalite kaybı olmadan 1000'den fazla formata dönüştürmek için kolay ve hızlı video dönüştürücü.

Video / Sesi Kolayca Çeşitli Biçimlere Dönüştürme Bu güçlü çok formatlı video dönüştürücü ile, video ve ses dosyalarını herhangi bir yerden istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.
000+ Video ve Ses Formatını Dönüştür

Video Master, herhangi bir cihazda ve platformda oynatmak ve paylaşmak için video ve sesi çok çeşitli formatlardan / formatlara dönüştürmenize olanak tanıyan kapsamlı bir video dönüştürücüdür. Bir video veya ses dosyasını dönüştürmek istediğinizde, bu video dönüştürme yazılımı, videonuzun desteklenip desteklenmediği konusunda endişelenmenize gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır.

Herhangi Bir Formata Dönüştürme: MP4, MOV, AVI, WMV, FLV, MKV, 3GP, WebM, H.264, MP3, WMA, AAC vb. Dahil olmak üzere neredeyse tüm normal video ve ses formatları iyi desteklenmektedir. En iyi kalitede UHD ve HD 1080P videolar.
Herhangi Bir Cihaz İçin Dönüştürme: Artık tüm video ve ses dosyalarınız, rahat oynatma için tüm popüler cihazlarla uyumlu formatlara dönüştürülebilir. Taşınabilir oynatıcılar ve iPhone, iPad, iPod, Samsung, HTC, Sony, PSP, Xbox, Wii ve daha fazlası gibi oyun konsolları için optimize edilmiş video ön ayarları seçmeniz için hazır.
Her Yerden Video Dönüştürme: Video ister bir video kamera tarafından çekilmiş, ister akıllı telefonunuz tarafından kaydedilmiş veya çevrimiçi video barındırma web sitelerinden indirilmiş olsun, herhangi bir sorun olmadan hızlı dönüştürme için eklenebilir.
AceThinker Video Master AceThinker Video Master


Soft4Boost Video Capture

Soft4Boost Video Capture

eski kamera görüntülerini bilgis
VCD Cutter

VCD Cutter

vcd videolarını kesme
Media Player Codec Pack

Media Player Codec Pack

video kodekleri
Kdenlive

Kdenlive

video düzenleme programı
Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover

videolardaki logoları kaldırma pr

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu