AbleGet logo AbleGet 6.5

ableget.zip
3.94 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

İstediğiniz dosyayı ya da mp3 dosyalarını kolayca ve hızlıca bulun, indirin ya da yükleyin. Yavaş transfer hızları, kırık dosya adresleri ya da istemediğiniz sonuçlar elde etme gibi problemler sizi endişelendirmesin. Büyük video dosyalarını bile çok fazla beklemeden bu programla indirebilirsiniz. AbleGet bağlantınızı olabilecek en hızlı şekilde kullanır. Size zamandan kazandırır. AbleGet yaşamınızdaki en büyük buluş olacak. Çünkü bu hepsi bir arada programın eşi benzeri yok. Programla yapabileceğiniz bazı şeyleri şöyle sıralayabiliriz:

# Dosya indirirken ya da yüklerken durdurup kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Hemde hiçbir zaman problem yaşamadan.# AbleGet sizin için en uygun olan sunucuyu seçer ve tüm işlerinizi bu sunucu üzerinden yapar.# Bağlantınızı hiçbir zaman kullanmadığınız kadar hızlı kullanacaksınız ve her zamankinden daha fazla indirme hızını farkedeceksiniz.# Aradığınız dosyaların istediğiniz arama motorunu kullanmasını seçebileceğiniz gibi bu işi programın otomatik olarak yapmasını sağlayabilirsiniz.# Program ZIP ve SFX dosyalarındaki hataları onarabiliyor.# Bulduğunuz linklerin adreslerini kopyalayabiliyorsunuz ve ya aramalarınızın ne zaman başlaması gerektiğini programa söyleyerek zamanlaşmış aramalar oluşturabiliyorsunuz.# Ayrıca AbleGet pano düzenleyicisini kontol edebilir, bağlantı durumunu size özetleyebilir, modem bilgilerinizi analiz edebilir, proxy,güvenlik duvarı ve HTTP bilgilerini de size analiz edebilir.

Eğer interneti program, müzik veya video indirmek için kullananlardansanız, hayatınız büyük ölçüde kolaylaşacak. Çünkü artık AbleGet diye bir program olduğunu biliyorsunuz

AbleGet  AbleGet indir


Video DownloadHelper

Video DownloadHelper

video sitelerinden video indirme ek
MediaGet

MediaGet

torrent dosya indirme programı
ClipGrab

ClipGrab

youtube video indirme
LemonWire

LemonWire

P2P Dosya Paylaşım Programı
iMesh

iMesh

müzik indirme programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü