3D Train Studio Standard indir 3D Train Studio Standard 6.1.2.0

odellbahnStudioV6_x64.exe
149 MB
Dil en de
lisans:  Ücretsiz
3D Train Studio Standard, uygun bir model oluşturma aşamasından önce, bir demiryolu ulaşım yolu ağının tasarımını destekleyen kapsamlı ve profesyonel bir uygulamadır. Sadece uygun demiryollarının değil, aynı zamanda çekici üç boyutlu tasarım moduna dayalı olarak her zaman önemli olan diğer altyapının da ayrıntılı oluşturulmasına izin verir.

Programı kurduktan hemen sonra, uygulamanın bize ne kadar olanak sağladığını anlamak için yeni bir proje oluşturmaya başlamadan önce mevcut olanlardan (sürekli olarak web'den indirilir) birini başlatmaya değer. Biten projeler tamamen düzenlenebilir, bu nedenle programdaki ilk adımlar mevcut demiryolu ağının konfigürasyonuna göre atılabilir. İstediğimiz zaman üç boyutlu bir görünüm ile daha okunabilir bir 2D plan arasında geçiş yapabiliriz. Program, ses efektleri eşliğinde tren trafiğini simüle etmenize izin verir, bu nedenle artan efekt için hoparlörlere veya kulaklıklara erişmeye değer.

Programın büyük bir avantajı, arayüz açısından ilginç bir şekilde düzenlenmiş konfigürasyon ayarlarıdır (aşağıdaki bölümler ayrı sekmelerdir). Diğerlerinin yanı sıra, görüntülenen görüntünün kalitesini bilgisayarımızın donanım özelliklerine göre ayarlayabildiğimiz değerli grafik kalitesi ayarları (bilgisayar oyunlarına benzer) bulacağız.
Etiketler: 3D Train Studio Standard indir , 3d tren istasyonu simülasyonu , demiryolu simülasyon hazırlama

Stefan Werner indir Bak
3D Train Studio Standard indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu