3D Train Studio Standard logo 3D Train Studio Standard 6.1.2.0

odellbahnStudioV6_x64.exe
149 MB

Dil en de

lisans:  Ücretsiz

3D Train Studio Standard, uygun bir model oluşturma aşamasından önce, bir demiryolu ulaşım yolu ağının tasarımını destekleyen kapsamlı ve profesyonel bir uygulamadır. Sadece uygun demiryollarının değil, aynı zamanda çekici üç boyutlu tasarım moduna dayalı olarak her zaman önemli olan diğer altyapının da ayrıntılı oluşturulmasına izin verir.

Programı kurduktan hemen sonra, uygulamanın bize ne kadar olanak sağladığını anlamak için yeni bir proje oluşturmaya başlamadan önce mevcut olanlardan (sürekli olarak web'den indirilir) birini başlatmaya değer. Biten projeler tamamen düzenlenebilir, bu nedenle programdaki ilk adımlar mevcut demiryolu ağının konfigürasyonuna göre atılabilir. İstediğimiz zaman üç boyutlu bir görünüm ile daha okunabilir bir 2D plan arasında geçiş yapabiliriz. Program, ses efektleri eşliğinde tren trafiğini simüle etmenize izin verir, bu nedenle artan efekt için hoparlörlere veya kulaklıklara erişmeye değer.

Programın büyük bir avantajı, arayüz açısından ilginç bir şekilde düzenlenmiş konfigürasyon ayarlarıdır (aşağıdaki bölümler ayrı sekmelerdir). Diğerlerinin yanı sıra, görüntülenen görüntünün kalitesini bilgisayarımızın donanım özelliklerine göre ayarlayabildiğimiz değerli grafik kalitesi ayarları (bilgisayar oyunlarına benzer) bulacağız.
3D Train Studio Standard 3D Train Studio Standard


WP C64 EMULATOR

WP C64 EMULATOR

Commodore 64 similatörü
Ports of Call XXL

Ports of Call XXL

denizcilik oyunu
Farming Simulator

Farming Simulator

çiftlik kurma ve yönetme oyunu
C4 Robot

C4 Robot

çiftlik kurma ve yönetme oyunu
18 Wheels of Steel:American Long Haul

18 Wheels of Steel:American Long Ha

çiftlik kurma ve yönetme oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma