3D Button Visual Editor logo 3D Button Visual Editor 5.0

3dbve_t.exe
3.9 MB

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu butonlar oluşturma yazılımıdır.

Program içeriğinde barındırdığı temaları dilediğiniz renkler ve yazı ile düzenleyerek, dilediğiniz resim dosyası biçiminde kaydetmenize olanak sağlar. Dilerseniz, programın sıkıştırma özelliğini kullanabilir, bu sayede butonun kalitesini bozmaksızın, küçük boyutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Programda bulunan temaların yanı sıra dilerseniz butonları, MS Ofis 2007, MS Ofis 2003 ya da Vista Aero temalarına uygun renklerde hazırlayabilirsiniz. Üzerine yazdığınız yazıya dilediğiniz düzenlemeyi yapabilir, sağa sola kaydırabilir, boyutunu büyütebilir, küçültebilir ya da butonunuza uygun renk ile değiştirebilirsiniz. Butonun üzerine gelindiğinde yazının renginin değişmesini sağlayabileceğiniz gibi, butonun renginin değişmesini de sağlayabilirsiniz. Butona uyumlu olacak şekilde daha önce hazırlamış olduğunuz resimlerinizi, örneğin işaretlerinizi ya da logonuzu, butonunuza ekleyebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz butonları programda tema olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra bu temayı seçerek üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
Programın anlık çalışan önizleme özelliği sayesinde, uygulamak istediğiniz temanın üzerine tıkladığınızda butonunuzun nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Birden fazla butonu tek bir dosya olarak kaydedebilir ve düzenlemenizi tek dosya üzerinden yapabilirsiniz. Kaydedilen dosya biçimini değiştirebilir, ayrıca isterseniz şeffaf resim biçimlerinden birini de seçebilirsiniz.Xara 3D Maker

Xara 3D Maker

Süper kalite 3d web grafikleri olu
Traffic Travis

Traffic Travis

ücretsiz seo programı
CuteMap

CuteMap

web sayfalarında resimlere link ek

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama