Nvidia ekran kartlarına performans güncellemesi - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Donanim
Nvidia ekran kartlarına performans güncellemesi

 Nvidia ekran kartlarına performans güncellemesi

Nvidia, oyunlarda performans artışı sağlayan Nvidia GeForce 397.93 güncellemesini yayınladı. Nvidia GeForce 397.93 güncellemesi ile gelen yenilikler şu şekilde.

Ekran kartı pazarında GTX 1080 ile rakipsiz olan Nvidia, güçlü donanımını yazılımları ile desteklemeye devam ediyor. Nvidia şimdi belli başlı oyunlarda performans artışı sunan Nvidia GeForce 397.93 güncellemesini yayınladı. Peki, GeForce 397.93 güncellemesi ile hangi oyunlarda iyileştirmeler yapılıyor?Nvidia GeForce 397.93 ile gelen yenilikler

GeForce 397.93 güncellemesi ile Ubisoft?un kapalı beta sürecinde olan yarış oyunu The Crew 2?de performans iyileştirmeleri yapılıyor. Ayrıca State of Decay 2 oyununda gözle görünür bir performans artışı oyuncuları bekliyor.

AMD ekran kartı için performans arttıran güncelleme! Güncelleme ile; CUDA 9.2 teknolojisi sisteme ekleniyor. Çift ekran kartı yani SLI olarak kullanılan Nvidia ekran kartları artık sadece oyunlarda devreye girmiyor. SLI profilleri artık belli başlı uygulamaları da destekliyor.
SLI bölümünde DRG Initiative ve çok geç de olsa Star Wars: Battlefront II oyunlarına destek sağlanıyor. Nvidia?nın 3D Vision bölümüne ise The Crew 2 oyunu dahil ediliyor. Güncelleme ile ayrıca GeForce GTX 870M modelinde yaşanan sorunlar düzeltiliyor.

Yazılımsal olarak çoğu sorunun çözüldüğü GeForce 397.93 güncellemesini aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Tarih:2018-06-08 20:25:35  Hit:776  Ekleyen: indirbak
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

MeMe Live Live Stream Video Chat

canlı sohbet arkadaş edinme

Nonolive

android için canlı yayın uygulam

Kunduz

sınavlara hazırlanma uygulaması

TOR Browser

ios güvenli sörf

WeSing - Sing Karaoke

ios için karaoke uygulaması

TubeDigger

sitelerden video indirme

Vivaldi

mac os için hızlı web tarayıcı

AnyDVD HD

DVD Kopya Koruması Kaldırma Yazı