Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor

 Nokia XpressMusic müzik serisini genişletiyor

Nokia, XpressMusic ürün grubunu iki yeni cihazla genişletiyor.
Yepyeni ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Nokia 5320 XpressMusic ve Nokia 5220 XpressMusic ile, kullanıcılara üstün müzik ve eğlence deneyimleri sunuyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: "XpressMusic ürün grubumuz, üstün müzik deneyimlerini yenilikçi tasarımlarla bir araya getiriyor. Yeni cihazlarımız kullanıcılara içeriklere erişmenin yeni yollarını sunmanın yanı sıra, içerikleri paylaşmalarını ve arkadaşları ve topluluklarla her zaman her yerde etkileşim içinde olmalarını sağlıyor."

Nokia 5320 XpressMusic: Dinamik tasarım

3G eğlence özellikleriyle dinamik bir tasarıma sahip Nokia 5320 XpressMusic, benzersiz bir müzik deneyimi ve web 2.0 erişim olanağı sunuyor. Ses ile kontrol edilen yeni "Söyle ve Çal" (Say and Play) özelliği ile kullanıcıların favori sanatçı ya da şarkılarını dinlemek için sanatçı ya da şarkının adını söylemeleri yeterli oluyor.

Nokia 5320 XpressMusic in önemli özellikleri arasında, özel XpressMusic tuşları, 3.5 mm lik ses çıkışı, 24 saate kadar müzik çalabilmesi, son derece berrak bir ses kalitesi, 8 MG ye kadar genişletilebilen hafıza, HS-USB ile müzik içeriklerinin hızlı transfer edilebilmesi ve HSDPA* ile verilere kolaylıkla erişilebilmesi yer alıyor.

Tam özellikli İnternet tarayıcısı, Ovi ve Nokia Search 4.1 erişimi ile kullanıcılar, içeriklere kolaylıkla erişerek paylaşabiliyorlar. Tüm bunlara ilave olarak, HSDPA* cihaza yüklenebilen N-Gage uygulamasına kolay erişim olanağı sunarken özel N-Gage oyun tuşları gerçek bir N-Gage deneyimi yaşatıyor.
 
Nokia 5220 XpressMusic: Keskin hatlı benzersiz tasarım, kitleler için müzik

Nokia 5220 XpressMusic, benzersiz, asimetrik tasarımı ile müzik içeriklerine hareket halindeyken erişme olanağı sunuyor. Bir Nokia Xpress Music cep telefonunda ilk kez sunulan dahili boyun ipi ile cihaz, her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Nokia 5220 XpressMusic in diğer önemli özelikleri, 24 saate kadar müzik çalabilmesi, özel Xpress Music tuşları ve 3.5 mm lik ses çıkışı.

Her iki cep telefonu da Nokia Music Store ile uyumlu olup müzik içeriklerinin yüklenmesine olanak tanıyor. Nokia Music Store ile kullanıcılar, temel ve bağımsız kategorilerden 2 milyonu aşkın şarkı, uluslararası ve yerli sanatçılar arasından seçim yapabiliyorlar, içeriklere kolaylıkla erişip bilgisayarlarına ya da doğrudan mobil bir cihaza yükleyebiliyorlar.

Nokia 5220 XpressMusic ve Nokia 5320 XpressMusic in, 2008 in ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor.

Bilgi için:
Nokia Türkiye
Tel: (0212) 337 17 17

Tarih:2008-04-24 17:24:48  Hit:1082  Ekleyen: kacikkurasi
Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

New Star Manager

android için futbol takımı yöne

Huji Cam

android için video kayıt

Spytech SpyAgent

bilgisayar takibi

NTLite

windows kişileştirme

J. River Media Center

Dvd,Cd Tv Çalıcı

DVDFab Passkey Lite

Dvd Koruma Kaldırma

iDevice Manager

iphone dosya gönderme

Sniper 3D Assassin

android için keskin nişancı oyun