LG den çok ince full hd led tv - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
LG den çok ince full hd led tv

 LG den çok ince full hd led tv

LGnin Android akıllı telefon dünyasında yaptığı büyük atılım devam ediyor ve şirketin Samsungun ve HTCnin ardından en popüler üreticilerden birisi haline gelmesi oldukça sevindirici.
Ancak sadece satışlarda değil, aynı zamanda teknoloji üretiminde de dikkatleri kendine çeken şirket bu sefer de karşımıza şimdiye dek üretilmiş dünyanın en ince 1080p görüntü sunabilen LCD ekranını çıkardı. 5.2 inç büyüklüğünde olan panelin kalınlığı sadece 2.2 milimetre ve böylece yeni cihazların çok daha ince olmasına katkıda bulunuyor. "Advanced One Glass Solution" adlı bir çözümü de bünyesinde barındıran cihaz böylece panel ve dokunmatik film arasına çift esnek devreler konulmasına olanak veriyor ve panel üzerinde yüzde 30 daha az hat kullanılmasını sağlıyor. Tanıtılan bu yeni ekran ise bizlerin de bir süredir merakla beklediği LG Optimus G2 modelinde kullanılacak ve dolayısıyla son teknolojinin nimetlerinden faydalanılmasını sağlayacak.

Zira piyasadaki tüm diğer modellerden daha iyi bir parlaklık da sunan LGnin ekran teknolojisi, ışıklı ortamlarda büyük bir sorun haline gelen ekran parlaklığı sorununa da çözüm buluyor. Özellikle Samsungun AMOLED ekranlarının bu konuda büyük eleştiri aldığı biliniyor. LGnin sahip olduğu görüntü teknolojisindeki bu önderlik elbette şirketin uzun yıllardır ekran teknolojileri konusundaki deneyiminden kaynaklanıyor. Pek çok rakibini açık ara geride bırakan LGnin yakında HTCnin önüne geçeceğine dair beklentiler de mevcut.

Tarih:2013-07-11 20:15:08  Hit:2827  Ekleyen: indirbak
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Best Fiends - Free Puzzle Game

puzzle tarzı bölüm geçme oyunu

Bumble - Dating, Friends

arkadaş bulma uygulaması android

waipu.tv

canlı yayın izleme uygulaması

Opera Touch

android için hızlı ve güvenli w

Halkbank Mobil

android için halkbank uygulaması

IPTV

android için tv izleme

VakıfBank Mobil Bankacılık

android için vakıfbank uygulamas

MeetMe

android sohbet programı