LG den çok ince full hd led tv

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  
LG den çok ince full hd led tv

LG den çok ince full hd led tv

LGnin Android akıllı telefon dünyasında yaptığı büyük atılım devam ediyor ve şirketin Samsungun ve HTCnin ardından en popüler üreticilerden birisi haline gelmesi oldukça sevindirici.
Ancak sadece satışlarda değil, aynı zamanda teknoloji üretiminde de dikkatleri kendine çeken şirket bu sefer de karşımıza şimdiye dek üretilmiş dünyanın en ince 1080p görüntü sunabilen LCD ekranını çıkardı. 5.2 inç büyüklüğünde olan panelin kalınlığı sadece 2.2 milimetre ve böylece yeni cihazların çok daha ince olmasına katkıda bulunuyor. "Advanced One Glass Solution" adlı bir çözümü de bünyesinde barındıran cihaz böylece panel ve dokunmatik film arasına çift esnek devreler konulmasına olanak veriyor ve panel üzerinde yüzde 30 daha az hat kullanılmasını sağlıyor. Tanıtılan bu yeni ekran ise bizlerin de bir süredir merakla beklediği LG Optimus G2 modelinde kullanılacak ve dolayısıyla son teknolojinin nimetlerinden faydalanılmasını sağlayacak.

Zira piyasadaki tüm diğer modellerden daha iyi bir parlaklık da sunan LGnin ekran teknolojisi, ışıklı ortamlarda büyük bir sorun haline gelen ekran parlaklığı sorununa da çözüm buluyor. Özellikle Samsungun AMOLED ekranlarının bu konuda büyük eleştiri aldığı biliniyor. LGnin sahip olduğu görüntü teknolojisindeki bu önderlik elbette şirketin uzun yıllardır ekran teknolojileri konusundaki deneyiminden kaynaklanıyor. Pek çok rakibini açık ara geride bırakan LGnin yakında HTCnin önüne geçeceğine dair beklentiler de mevcut.

Tarih:2013-07-11 20:15:08  Hit:2572  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Cymera

android resim düzenle paylaş

Vegas Gangsteri

android mafya oyunu

waipu.tv

canlı yayın izleme uygulaması

Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS indir

Iriun Webcam

telefonu webcam olarak kullanma

OBS Studio

canlı yayın video kaydı program

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic video oynatıc

UninstallView

windows program kaldırma