Play2Win

Play2Win APK

oyun oynayarak para kazan

2.8 android
Son Sürüm
Dil en
lisans: Ücretsiz indir

Play2win, basit ve eğlenceli oyunlar sunan, oyuncularına para ödülleri dağıtan bir “Hyper Casual Oyun Turnuvaları” Platformudur.


Dağıtılacak olan ödül, oyuncu sayısı, oynanan oyun sayısı ve izlenen reklam sayıları arttıkça büyür. Play2win’nin hedefi oyuncularına bir mobil oyundan kazanılabilecek en büyük ödülü dağıtmaktır.

Her hafta, 1 oyun haftanın oyunu olarak belirlenir. Hafta sonu ise bu oyunun, final oyunu gerçekleştirilir. Oyuncular bir hafta boyunca oyunu oynayarak deneyim kazanırlar. Oyuncuların, final oyununa katılabilmesi için minimum 20 kez haftanın oyununu oynamış ve bir adet final bileti kazanmış olmaları gerekir. Final bileti sayısı kadar hafta sonu final oyununu oynayabilirler.

Oyuncular isterlerse Play2win mağazasında final bileti satın alabilirler. Oyuncular mağazadan Premium üyelik alarak daha fazla bilet kazanma, reklamsız oyun oynama şansı yakalar ve günlük olarak oyundaki sıralamalarını görebilirler. Ayrıca, oyuncular uygulama içinde yer alan “Bonus” bölümündeki çeşitli koşulları yerine getirerek Final bilet kazanabilirler.

Play2win’in ödül kaynağı reklamlar ve marka iş birlikleridir. Oyunlarda yer alan reklam gelirlerinin büyük bir bölümü oyunculara dağıtılır. Marka iş birlikleri yapılarak da ödül dağıtımı gerçekleştirilebilir.

Ödül kurgusu ve dağıtılacak ödül oranları değişkenlik gösterebilir. Dağıtılacak ödül büyüdükçe, ödülün dağıtılacağı oyuncu sayısı da artacaktır. Oyuncular kazandıkları para ödülleri ile hediye ve oyun kartları alabilir ya da bu çeşitli ödeme yöntemleri ile hesaplarına transfer edilmesini talep edebilirler.

Oyuncular final oyunlarında kazandıkları en yüksek skor ile sıralamada yer alırlar. Final oyunundaki skorları aynı olan oyuncuların, haftanın oyununu oynama sayıları ve en yüksek skoru aldıkları oyundaki, oyun bitirme süreleri karşılaştırılarak, sıralamadaki yerleri belirlenmektedir.

Play2Win 2.8 indir


Minity GamesToplam hit :104 Mobil Android - Oyun
Etiketler: Play2Win indir, oyun oynayarak para kazan,Defender

Defender

android canavar saldırı oyunu
Tiki Kart 3D

Tiki Kart 3D

android 3d karting
Zombie Assault:Sniper

Zombie Assault:Sniper

Virüs yok etme
Slide Soccer

Slide Soccer

android multiplayer futbol oyunu
Racing Rivals

Racing Rivals

android araba yarışı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok