Google, Yapay Zekâ Yanıtlarında da Reklam Göstermeye Başlayacak - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet

 Google, Yapay Zekâ Yanıtlarında da Reklam Göstermeye Başlayacak

Google geçen hafta Arama'da Yapay Zeka Genel Bakış'ın halka sunulmasını başlattı ve kaçınılmaz olan zaten duyuruldu.  AI Genel Bakış'a reklamlar geliyor.Google, Yapay Zekâ Yanıtlarında da Reklam Göstermeye Başlayacak


 21 Mayıs'taki Google Marketing Live etkinliği sırasında Google, reklamverenlerin reklamlarında yapay zekayı kullanabilecekleri ve bundan yararlanabilecekleri yeni yolları duyurdu.  Duyurulardan biri, Aramada Yapay Zeka Genel Bakışının satır içi reklamları "yakında" ekleyeceği yönündeydi.

 Bunun ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin belirli bir tarih açıklanmadı (henüz yayınlanmadılar), ancak Google, reklamların yakında AI Genel Bakış'ta görüneceğini söylüyor.  Google ayrıca insanların reklamları "yararlı" bulduğunu iddia ediyor.

 Bu reklamlar belirgin bir "Sponsorlu" sorumluluk reddi beyanıyla görünecek ve sorgunuzla ilgili ürünleri gösterecektir.  Google'ın aşağıdaki örneği, "Kıyafetlerdeki kırışıklıkları nasıl gideririm?" sorusunun sorulduğu bir aramada, kırışıklık giderici ürünlere ilişkin önerileri ve bağlantıları göstermektedir.


Özellikle, bu reklamlar Google Arama'daki mevcut reklamlardan otomatik olarak oluşturulacaktır.  Dolayısıyla, bir noktada normalde Arama'da görünen herhangi bir reklam, Google'ın Yapay Zeka Genel Bakış bölümünde de görünmeye başlayacaktır.

 Değişikliği açıklayan bir blog yazısında Google, şirketin demosunda (aşağıda) tek bir bağlantı gösterilmemesine rağmen "Arama deneyimini test etmeye ve geliştirmeye devam edeceğini" ve "yayıncılara ve içerik oluşturuculara değerli trafik göndermeye odaklanmaya devam edeceğini" yineledi. sayfayı aşağı kaydırana kadar web'de gezinebilirsiniz.Tarih:2024-05-23  Hit:87 Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
hashcat

hashcat

şifre kırıcı program
Beach Buggy Racing 2: Auto

Beach Buggy Racing 2: Auto

eğlenceli araba yarışı
Same Game

Same Game

aynı renkleri bir araya getir yok
FaceApp
FaceApp
iphone için yüz değiştirme

FaceApp
FaceApp
android için yüz değiştirme

FarmVille 3
FarmVille 3
android için çevrimiçi çiftlik

Township
Township
şehir kur çiftlik yönet

Among Us
Among Us
ios için katil bulma oyunu

Among Us
Among Us
android için katil bulma oyunu

EVE Echoes
EVE Echoes
android için uzay gemisi ile fetih

ApkShare
ApkShare
android için uygulama yönetme