GTA 5 in Bilinmeyen Yönleri

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
GTA 5 in Bilinmeyen Yönleri

GTA 5 in Bilinmeyen Yönleri

GTA 5 oyununda yazılımcılar gizli özellikler koymuş. oynayarak bu gizemleri keşfetmeye çalışabilirsiniz.GTA 5'te bu gizemlerden bahsedelim.


Gizemler: KarmaIngram1 takma isimli bir Twitter kullanıcısı, daha önce kimsenin görmediği bir telefon numarasını paylaştı. GTA 5'in bilgisayarlar için yayınlanmasının ardından oyunun dosyalarını tek tek inceleyenler, gizli telefon numaralarının hepsini gün yüzüne çıkarmışlardı. Onların bile gözünden kaçan bu telefon numarası, sadece oyunun hikaye bölümlerinde çalışıyor ve henüz ne anlama geldiği bilinmeyen bazı olaylara sebep oluyor.

Her üç karakterle de cep telefonunuzdan 1-999-367-3767'yi tuşladığınızda, hemen üzerinizde anlamsızca bir bomba patlıyor. Ardından tekrar telefonunuza baktığınızda, normal temanın değiştiğini görüyorsunuz. Daha ilginci ise telefonu arar aramaz, numaranın rehberinize "Black Cellphones" şeklinde kayıt edilmesi. 

GTA 5 oyuncuları bu olay hakkında şimdiden onlarca komplo teorisi üretmiş durumdalar; ancak bunun tam olarak ne işe yaradığını sadece yapımcılar biliyorlar. Daha önceki gizemleri çözmek için aylarını veren çılgın oyuncuların, bu telefon numarasının altında yatar gerçeği bulmak için de uzun süre ter dökeceklerini şimdiden görebiliyoruz. Sizce bu telefon numarası ne işe yarıyor olabilir? DLC paketi ile alakası var mıdır?


gta san andreas 3.0 türkçe yama Bu yama, "Grand Theft Auto : San Andreas" oyununu başarılı bir şekild Türkçeleştirmektedir. Yamayı kurduktan sonra Türkçe alt gta san andreas 3.0 türkçe yama Grand Theft Auto serisinin eski ama hala daha oyuncu kitlesini elinde tutan versiyonu Vice City için hazırlanmış bir gta san andreas 3.0 türkçe yama Çocukların ve yetişkinlerin severek oynadığı strateji oyunu. GTA 5 türkçe yama Sevilen oyun GTA V?in Türkçe yamasıdır. Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Dünyada satış rekorları kıran oyun en son PC GTA 5 türkçe yama GTA3  yaması  Alfe  remo  arabasını  ekliyorsunuz   Gta San Andreas adult mod  Bu mod ile birlikte sensörlenmemiş anları açabileceksiniz, kız arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız şeyleri görebileceksiniz. Kız arkadaşlarınızla yaptıklarınızı görmeniz için Gta San Andreas adult mod Bu program sayesinde internet üzerinden GTA San Andreas oynayabileceksiniz. Şu anda sadece yarış modu bulunan programın ileride yeni Gta San Andreas adult mod indirBak İşte bir bomba daha. Renault Clio Sport. Reno Clio tıpatıp aynısı. Vice city de clio zevkini doyasıya

Tarih:2016-09-29 19:00:35  Hit:872  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

E-Reçete

elektronik reçete takip uygulamas

Speccy

sistem bilgisi

KAYAK Flights, Hotels

en uygun otel bulma

KAYAK Flights, Hotels

en uygun otel bulma

TeamSnap

android için teknik direktör uygu

Stick War: Legacy

ok atma oyunu

Webex Meetings

video konferans programı

Yousician

enstrüman çalma android için