Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır

 Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır

Google translate görsel çeviri  özelliği ile yabancı kelimeleri türkçe diline çevirebilirsiniz. Google?ın popüler çeviri uygulaması Translate, sürekli büyüyor. Uzun zamandır yeni özellikler kazanmayı sürdüren Google Translate için yeni bir özellik, eklenmişti. Fotoğrafını çektiğiniz yazılı metinleri farklı dillere çevirebilme özelliği, sonunda Türkçe de içinde olmak üzere 20 dili daha destekliyor. Peki, bu özellik nasıl kullanılır ?


Translate yazılı metin çeviri nasıl kullanılır ?

Uygulamayı açtığınız zaman bu özelliği anlatan bir yazı açılıyor. Eğer rehberi atlayıp anlık yazı çeviri özelliğini kullanamıyorsanız, ilk olarak Translate yazılı metin çeviri kamerasını açmanız ve çevirmek istediğiniz metine odaklamanız lazım. Daha sonra ortadaki kırmızı renkli tara butonuna dokunun ve çeviri işlemi başlasın. Bu işlemden sonra tarama bitecek ve yazılar seçtiğiniz dilde karşınıza gelecek. Hızla büyüyen yazılı metin çeviri özelliği, aynı zamanda çevrimdışı yani internet olmadan da kullanılabiliyor. Gerekli dil paketlerini indirmeniz sonucunda çevrimdışı kullanabilirsiniz. 

Sesli konuşma özelliğini de 32 farklı dil için hizmete sunan Google uygulaması, çok başarılı bir hal aldı ve diğer rakiplerini büyük oranda geride bıraktı. Google Translate Android ve iOS uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Google Çeviri ile dil engellerini aşın.90 dil arasında çeviri yapın.Siz konuşun, Google çevirsin.Sesinizle, kameranızla, klavyenizle veya el yazınızla girdiğiniz metni çevirin? Seyahat ederken çevrimdışı çeviri Google Çeviri ile dil engellerini aşın.? 90 dil arasında çeviri yapın? Siz konuşun, Google çevirsin? Sesinizle, kameranızla, klavyenizle veya el yazınızla girdiğiniz metni çevirin? Seyahat

Tarih:2015-07-30 15:29:26  Hit:1592  Ekleyen: indirbak

Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır Pinterest
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

LastPass

şifre yönetimi

BATExpert

batarya durumu

Ventoy

usb iso boot programı

SoundSwitch

bilgisayarda ses cihazlarını yön

Hills of Steel

android için tank oyunu

Kafa Topu 2

android için online kafa topu oyun

SuperSport

canlı maç android için

Beat.ly - Music Video Maker with Ef

android için Efektli Müzik Video