Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır

 Google Translate ile görsel çeviri nasıl yapılır

Google translate görsel çeviri  özelliği ile yabancı kelimeleri türkçe diline çevirebilirsiniz. Google?ın popüler çeviri uygulaması Translate, sürekli büyüyor. Uzun zamandır yeni özellikler kazanmayı sürdüren Google Translate için yeni bir özellik, eklenmişti. Fotoğrafını çektiğiniz yazılı metinleri farklı dillere çevirebilme özelliği, sonunda Türkçe de içinde olmak üzere 20 dili daha destekliyor. Peki, bu özellik nasıl kullanılır ?


Translate yazılı metin çeviri nasıl kullanılır ?

Uygulamayı açtığınız zaman bu özelliği anlatan bir yazı açılıyor. Eğer rehberi atlayıp anlık yazı çeviri özelliğini kullanamıyorsanız, ilk olarak Translate yazılı metin çeviri kamerasını açmanız ve çevirmek istediğiniz metine odaklamanız lazım. Daha sonra ortadaki kırmızı renkli tara butonuna dokunun ve çeviri işlemi başlasın. Bu işlemden sonra tarama bitecek ve yazılar seçtiğiniz dilde karşınıza gelecek. Hızla büyüyen yazılı metin çeviri özelliği, aynı zamanda çevrimdışı yani internet olmadan da kullanılabiliyor. Gerekli dil paketlerini indirmeniz sonucunda çevrimdışı kullanabilirsiniz. 

Sesli konuşma özelliğini de 32 farklı dil için hizmete sunan Google uygulaması, çok başarılı bir hal aldı ve diğer rakiplerini büyük oranda geride bıraktı. Google Translate Android ve iOS uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Google Çeviri ile dil engellerini aşın.90 dil arasında çeviri yapın.Siz konuşun, Google çevirsin.Sesinizle, kameranızla, klavyenizle veya el yazınızla girdiğiniz metni çevirin? Seyahat ederken çevrimdışı çeviri Google Çeviri ile dil engellerini aşın.? 90 dil arasında çeviri yapın? Siz konuşun, Google çevirsin? Sesinizle, kameranızla, klavyenizle veya el yazınızla girdiğiniz metni çevirin? Seyahat

Tarih:2015-07-30 15:29:26  Hit:1457  Ekleyen: indirbak
EBA

android için eba uygulaması

Among Us

windows için katil bulma oyunu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

FurMark

ekran kartı test programı

IDM: Free Video Movie Music

android için dosya indirme uygulam

PlayClaw

Ekranınızdaki oyun bindirmeleri

Handy Backup

otomatik yedekleme programı

Aptoide

android uygulama indirme mağazası

Among Us

android için katil bulma oyunu

Tango

android görüntülü sohbet

Ablo

Dünya çapında arkadaş edinme