Google son 20 yıllık aramayı değerlendiriyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Google son 20 yıllık aramayı değerlendiriyor

 Google son 20 yıllık aramayı değerlendiriyor

Yirmi yıl önce Google, Year-End Google Zeitgeist adlı ilk yıl sonu listesini yayınladı. Geriye dönüp baktığımızda, bazı şeylerin ne kadar değiştiği (lütfen en iyi 10 MP3 müzik kaynağının listesine bakın) ve ne kadar aynı kaldığı (onlarca yıl sonra ve biz hala bu sitcomlardan bazılarını izliyoruz) açıktır.

Başlangıçta, bu yıl sonu listeleri dahili bir projeden gelişti ve sonunda 2001'de yıllık, halka açık rapor haline geldi. Google Data Trends editörü Simon Rogers, geriye dönüp baktığında, "Şu anda yaptığımız şeyden bir milyon mil uzakta değil" diyor o ilk sitede.


Orijinal yıl sonu koleksiyonu, yalnızca kullanıcıların Arama trendlerini yansıtması için yaratılmadı; aynı zamanda, pazarlama veya medyada çalışanlar da dahil olmak üzere, insanların ilginç hikayeler bulmasının ve belirli bir yılın olayları, insanları ve anları hakkında daha fazla bilgi edinmesinin bir yoluydu.

Bu günlerde Yılın Arama Trendleri'ne, yılın aramalarının ve trendlerinin ardındaki duyguları sergileyen bir film eşlik ediyor. Simon, "Ayrıca bir tema bulmaya başladık - bu yıl Google Trendler tarihinde tüm zamanların en yüksek noktasında olan" neden "buydu," diyor.

Mühendis Roni Rabin, Arama Yılında son sekiz yıldır çalışıyor ve zaman içinde giderek daha sofistike hale geldiğini gördü. "Yılın Arama Trendleri başladığında her zaman gerçekten özel bir an oluyor ve dünyanın videoyu ve listeleri keşfettiğini görüyoruz."

Ve bu yıl keşfedilecek çok şey var. Simon, 2020'yi "Arama için son derece ilginç bir yıl" olarak nitelendiriyor. Arama trendleri için önemli olduğunu hatırladığı geçmiş konular arasında hava durumu olayları ve 2016 seçimleri var, ancak hiçbir şey 2020'nin ortak küresel ilgi alanlarıyla kıyaslanamaz. "Herkesi etkileyen bu büyük, paylaşılan anlar oldukça nadirdir" diyor. ?Ve bu kadar çok insanın bir yıl gibi kısa bir zaman dilimine sıkıştığını görmek oldukça sıra dışı. Gerçekten böyle bir şey görmedim. "

Google Search Google Search Android: google arama ve haber uygulaması,Google Search,Google uygulaması, önem verdiğiniz şeylerden haberdar olmanızı sağlar.
Google Chrome Google Chrome iOS: iphone için google chrome,Masaüstü bilgisayarınızda severek kullandığınız Google Chrome'u iPhone ve iP
Google Chrome Google Chrome Windows: Hızlı internet Tarayıcı,Google Chrome,Hızlı , Basit ve Güvenli olma ilkesini güven bu google

Tarih:2020-12-15 16:18:03  Hit:685  Ekleyen: indirbak
A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü

GridinSoft Anti-Malware

Virüs temizleme programı

GiliSoft USB Stick Encryption

usb bellek şifreleme

PhotoPad Image Editor

ücretsiz resim editörü

TouchCopy

iphone dosya gönderme

Waplog

android için Yeni Arkadaş Bul

Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS indir

Scanner Radio

polis itfaiye telsizlerine bağlanm

Temple Run 2

android için koşma oyunu