Google Drive XP ve eski işletim sistemleri - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  kurumsal
Google Drive XP ve eski işletim sistemleri

 Google Drive XP ve eski işletim sistemleri

Google Drive Windows XP, Windows Vista ve Windows Server 2003 den desteğini 1 ocak 2017 den sonra desteğini kesecek.Yani artık en az windows 7 ve üstü işletim sistemi kullanmanız gerekecek.

Microsoft?un Windows XP desteğini 14 Nisan 2009?da kesmesinden sonra bu işletim sistemine belli başlı servisleriyle destek veren Google?da bu işlevini artık sona erdiriyor.

Sırasıyla 14 Nisan 2019?da XP ve ardından 10 Nisan 2012?de Vista desteğini sona erdiren Microsoft, tüketicilerin bir üst sürümlere geçmesini teşvik ediyordu. Google doğal olarak artık üzerinden birkaç işletim sistemi geçmiş bu yazılımları desteklemeye son veriyor.

Bu işletim sistemlerine neredeyse yıllardır güvenlik desteği vermeyi durduran Microsoft?un ardından Google Drive?ın da bu endişeyle servisini durdurma kararını alması çok da şaşırtıcı değil.


online depolama Google Drive da anında yeni dokümanlar, e-tablolar ve sunular oluşturabilirsiniz. Aynı anda aynı dosya üzerinde birlikte çalışabilir ve değişiklikleri android veri yedekleme android Google Drive  ile verilerinizi yedekleyebiliyorsunuz. * Yükleme Bildiriminden Kolayca Paylaşma* Hata düzeltmeleri, Performans ve Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri* iphone için dosya saklama iOs Google Drive  ile verilerinizi yedekleyebiliyorsunuz. * Yükleme Bildiriminden Kolayca Paylaşma* Hata düzeltmeleri, Performans ve Kullanıcı Arayüzü Geliştirmeleri*

Tarih:2016-10-29 12:30:42  Hit:1104  Ekleyen: indirbak
Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Sniper 3D Assassin

android için keskin nişancı oyun

Sweatcoin - It Pays To Walk

yürüdükçe para kazanma android

LinkedIn

android linkedin uygulaması

Universal TV Remote Control

android için uzaktan kumanda uygul

Webex Meetings

video konferans programı

ZooCraft: Animal Family

android için hayvanat bahçesi yö

Pixel Gun 3D

android için pixel arana savaş oy

Çiçek Sepeti

cepten çiçek hediye gönderme uyg