Google Afrika için Dijital Dönüşüm Yatırımı yapıyor - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  kurumsal
Google Afrika için Dijital Dönüşüm Yatırımı yapıyor

 Google Afrika için Dijital Dönüşüm Yatırımı yapıyor

Google ,Afrika'nın dijital dönüşümüne 1 milyar dolarlık yatırım yaptı.Google CEO'su Sundar Pichai, gelişmiş bağlantıdan yeni başlayanlara yapılan yatırımlara kadar çeşitli girişimleri kapsayacak şekilde beş yıl içinde Afrika'ya 1 milyar dolarlık bir yatırım yaptığını duyurdu.


Sundar Pichai,Afrika'da çok fazla ivme yaşanıyor ve bunu ilk Afrika için Google etkinliğimizde sergilemekten heyecan duyuyoruz dedi.

Tabii ki, önemli zorluklar da var. Pandemi, kıtadaki ve dünyadaki toplulukları derinden etkilemeye devam ediyor. Umarım herkes bu zor zamanlarda dikkatli olur.

Ailenizi sağlıklı tutmak için bilgi arayan bir ebeveyn, sanal olarak öğrenen bir öğrenci veya yeni müşteriler ve pazarlarla bağlantı kuran bir girişimci olun, teknolojinin nasıl bir yaşam çizgisi olabileceği, gördüğümüz şeylerden biri. Bu anlarda yardımcı olmak, misyonumuzun merkezinde yer alır: dünyanın bilgisini düzenlemek ve evrensel olarak erişilebilir ve kullanışlı hale getirmek.

Teknoloji aracılığıyla fırsatları genişletmek benim için son derece kişisel. Çünkü ona çok fazla erişimim olmadan büyüdüm. Çevirmeli telefondan televizyona kadar her yeni teknoloji ailemin hayatını daha iyiye doğru değiştirdi. Bu yüzden teknoloji konusunda iyimserim. İnsanların onu nasıl iyilik için kullanabileceğine inanıyorum.

Google Afrika için Dijital Dönüşüm Yatırımı yapıyor

Bugün Afrika'da pek çok örnek görüyorum, ister doktorların hastalıkları teşhis etmesine ve tedavi etmesine yardımcı olmak için makine öğrenimini kullanan Tambua Health gibi girişimler olsun, ister 2017'de Lagos'tayken tanışma şansı bulduğum Tunji gibi girişimciler olsun. , Gidi Mobile, Nijerya'daki düşük gelirli öğrencilerin çevrimiçi öğrenime erişmelerine yardımcı oluyor.

Tarih:2021-10-06 20:56:51  Hit:232  Ekleyen: indirbak
A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

TJK Mobil

Türkiye at yarışları takip ve b

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü

Flightradar24 Flight Tracker

uçuş takip uygulaması

Knights Dragons

android rpg savaş oyunu

Adobe Spark Post

gelişmiş grafik tasarım oluştur

World of Tanks Blitz

tank savaşları android için

Warpath

savaş oyunu android için

Edmodo

android öğretmen öğrenci payla

Smule

android için kareoke uygulaması

Dragon Storm Fantasy

ejderhalı savaş oyunu