Donald Trump'ın Twitter Hesabı Askıya Alındı - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  internet
Donald Trump'ın Twitter Hesabı Askıya Alındı

 Donald Trump'ın Twitter Hesabı Askıya Alındı

Yüzlerce çalışanın talep etmesinden kısa bir süre sonra Twitter, Başkan Trump'ın hesabını askıya aldı.

Donald-Trump


Birkaç gün önce Twitter, Donald Trump'ın hesabını geçici olarak askıya aldıktan sonra, şirket, şartlarının daha fazla ihlal edilmesinin askıya alınmasına neden olabileceğini söyledi. Bir blog gönderisinde detaylandırıldığı üzere Twitter, başkanın bugün gönderdiği tweet'lerinin bazılarının politikalarını ihlal ettiğine ve bunun sonucunda kişisel @realdonaldtrump hesabının artık aktif olmadığına karar verdi. 2009'da hesabı oluşturduğundan beri 56.000'den fazla tweet attı ve 88 milyondan fazla takipçisi vardı.

@ POTUS hesabı hala Twitter'da mevcut, ancak Trump'ın tercih ettiği hesabın retweet'lediği tweet'ler olmadan çok pasif görünüyor. Aynı şey resmi kampanya hesabı @TeamTrump için de geçerli ve diğer Trump aile üyelerini de hesaba katıyor.

Twitter'a göre, bu sabah yayınlanan iki tweet (bir arşivde görüntülenebilir) "ülkedeki daha geniş olaylar bağlamında okunmalı ve Başkan'ın açıklamalarının şiddeti teşvik etmek de dahil olmak üzere farklı izleyiciler tarafından harekete geçirilebileceği yollar, son haftalarda bu hesabın davranış biçimi bağlamında olduğu gibi ... Bu nedenle, bizim tespitimiz, yukarıdaki iki Tweetin başkalarına 6 Ocak 2021'de meydana gelen şiddet eylemlerini tekrarlama konusunda ilham vermesi muhtemeldir. ve kabul edildiklerine ve bunu yapmak için teşvik olarak anlaşıldıklarına dair birden fazla gösterge var. "

Twitter ayrıca gelecekteki şiddet eylemleri için sosyal medyada dolaşan planlardan da bahsetti. "Gelecekteki silahlı protesto planları, 17 Ocak 2021'de ABD Kongre Binası'na ve eyalet başkenti binalarına yönelik önerilen ikincil saldırı da dahil olmak üzere, Twitter'da ve dışında çoktan çoğalmaya başladı."

Mark Zuckerberg ve Facebook, hesabının en azından açılış gününe kadar askıya alınacağını söyledi ve şimdi Trump'ın başkan olmadan önce takipçilerinin çoğunu oluşturduğu Twitter hesabı silindi. Ne yazık ki, bu hareket Capitol Hill'de meydana gelen şiddetli olayların ardından geldi ve Trump'ın destekçilerinden bazıları ve bir polis memuru da dahil olmak üzere birkaç kişiyi öldürdü. Trump yönetiminde yalnızca birkaç gün kala Twitter nihayet bazılarının yıllar önce yapabileceğine inandıkları şeyi yaptı.

Tarih:2021-01-09 16:54:51  Hit:217  Ekleyen: indirbak

Donald Trump'ın Twitter Hesabı Askıya Alındı Pinterest
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sing! Karaoke

android için karaoke uygulaması

RULES OF SURVIVAL

android için online savaş oyunu

Behance

android proje arama

Screen Recorder

android için ekran kaydedici

SoundCloud

android online müzik dinleme

Glovo

sipariş teslimat uygulaması

VPN 360 - Unlimited VPN Proxy

ios için vpn uygulaması

My Talking Angela

iphone konuşan kedi angela