Crysis 3 tamamen türkçe satılıyor.

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
Crysis 3 tamamen türkçe satılıyor.

Crysis 3 tamamen türkçe satılıyor.

EA ve Crytek, yılın ilk aksiyon oyunu olan Crysis 3’ü yüzde yüz Türkçe olarak satışa sundu.

Gezegenin en ölümcül avcısı olmaya hazırlanın. Electronic Arts Inc. ve ödüllü geliştirici Crytek GmbH, oyunculara serinin ünlü Nano Giysisi ile süpergüçler veren tek oyun olan Crysis 3’ün %100 Türkçe olarak Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu.  Crytek’in tescilli CryENGINE motoru ile geliştirilen Crysis 3, dinamik taktiksel oynanışı ve kapsamlı çokluoyuncu özellikleri ile eleştirmenlerden iyi not aldı.

Crysis 3 oyun basınının önemli isimlerinden aldığı yüksek notlarla dikkat çekiyor: GameStar Germany’de %92, GameTrailers’tan 10 üzerinden 9, Polonya’daki CD Action’dan %90, İngiltere’deki Games Master’dan %85 ve italya’daki Multiplayer.it’ten 10 üzerinden 9. Bunlara ek olarak New York Daily News de Crysis 3’ü “görsel ve teknik açıdan bugüne kadar yapılmış en harikulade oyun” olarak değerlendirerek 5 yıldız vermişti.

“Kum havuzu oynanışı, heyecanlı taktiksel savaşlar ve Nano Giysinin de aralarında bulunduğu güçlü silahların heyecan verici bir kombinasyonu ile Crysis serisine ün kazandıran her şeyin en iyisini sunan Crysis 3, serinin zirve noktası,” diyor Crytek CEO’su Cevat Yerli. “CryENGINE’in gücünü daha da arttırarak yalnızca görsel açıdan etkileyici olmakla kalmayıp, oynanış ve anlatım açısından da son derece zengin bir Crysis 3 deneyimi yarattık; geliştirilmiş çokluoyuncu özelliklerini de göz önüne aldığımızda oyuncuları NYC’deki Özgürlük Kubbesi’nde son derece eğlenceli anların beklediğini söyleyebilirim.”

Crytek tarafından geliştirilen ve firmanın tescilli CryENGINE teknolojisini kullanan Crysis 3, ödüllü Crysis serisinin en yeni oyunu. Seri görselleri, dinamik, açık uçlu oynanışı ve oyunculara her türlü koşulu değerlendirme, adapte olma ve saldırma imkanı veren özel Nano Giysisi ile tanınıyor. Crysis 3’te oyuncular Prophet rolünde oynayarak insanlığı kurtarmaya çalışacaklar. Bir zamanların canlı metropolü New York bir Nanokubbe ile kaplanmış ve şehir devasa ağaçlar, sık bataklıklar ve azgın nehirlerle dolu bir yağmur ormanına dönüşmüştür. Buradaki yedi farklı ve birbirinden tehlikeli bölgeye 7 Harikalar ismi verilmiştir. Oyuncular bu tehlikeli yeni dünyada hayatta kalabilmek için kendilerine taktik avantaj sağlayan geliştirilmiş Nano Giysi de dahil olmak üzere gelişmiş silahlara ve stratejilere ihtiyaç duyacaklar. Oyuncular gezegenin en ölümcül avcısı haline gelmek için güçlü Nano Giysiye ek olarak ölümcül Predator yayı ve son teknoloji ürünü uzaylı silahlarını da kullanacaklar.

Crysis 3 ayrıca 12 harita ve yeni Hunter modunun da aralarında bulunduğu sekiz oyun modu ile çokluoyuncu deneyimi de sunacak. Asimetrik, zamana dayalı 2’ye 10 (PC’de 2’ye 14) Hunter modu gizlenmiş iki avcıyı 10 CELL askerinin karşısına çıkaracak. Geliştirilmiş Nano Giysileri ve ölümcül Predator yaylarını kullanan oyuncular sistematik olarak CELL askerlerine yaklaşarak onları öldürmeye çalışacak, CELL askerleri ise ekip halinde hareket ederek tur bitene kadar hayatta kalmaya çalışacaklar. Modun en ilginç özelliği ise şu: bir CELL askeri öldüğünde avcı olarak yeniden doğacak ve süre dolmadan önce geride kalan CELL askerlerini yok edebilmek için diğerlerine katılacak. Crysis 3 çokluoyuncu modunda ayrıca New York Feed özelliği de bulunacak, bu yeni sosyal haber kanalı oyuncuların ve arkadaşlarının başarılarını gösterecek ve dinamik mücadeleler sunacak.

kaynak:hurriyet

Tarih:2013-02-25 08:49:52  Hit:1693  Ekleyen: indirbak

<<|  >>EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

GeoZilla - Find My Family

Ailenizin GPS koordinatlarını tak

Dedi

anlık mesajlaşma uygulaması

Samsung Gallery

resim ve video görüntüleme

Blockman Go

mesajlaşma ve arkadaşlık oyunu

Attribute Changer

dosya özniteliklerini değiştirme

mpv player

medya oynatıcı

PicsArt Photo Studio

android resim editörü

Bike Racing - Bike Blast Rush

android için bisiklet sürme oyunu