Counter Strike efsanesi 20 yaşında - indirBak

indirBak  ›  TeknoHaber  ›  Oyun
Counter Strike efsanesi 20 yaşında

 Counter Strike efsanesi 20 yaşında

Counter Strike oyununu bilmeyen yoktur. Oynamayan varsa bile mutlaka adını duymuştur. Hayatta kalma oyunlarının en popülerlerinden biri olan Counter Strike, piyasaya sürüleli 20 yıl oldu.


Counter Strike serisi 1999 yılında hayatımıza giril yaptı. Yıllar içinde defalarca değişikliğe uğrayarak dinamiğini kaybetmeyen Counter Strike, bu türün en popülerleri arasında yerini hiç kaybetmedi. İlk olarak 8 Kasım 2000?de Valve Corporation tarafından Half-Life oyun modu olarak çıkarılan Counter Strike daha sonra başlı başına bir oyun oldu ve efsaneler arasında yer aldı. COUNTER STRİKE NESLİ Counter Strike 2000?li yıllarda internet kafelerin dolup taşmasına neden olan oyunlardan biriydi. 20 yıl önce geliştirilen Counter Strike, piyasaya sürüldüğü günden beri oyun dünyasında farklı bir yere sahiptir.
1999 yılında Half Life modu olarak hayatına başlayan Counter Strike, büyük ilgi görünce 2000 yılında Valve tarafından satın alınmış ve bağımsız bir oyun haline gelmişti.

COUNTER STRIKE NEDİR? Counter Strike?ta oyuncular terörle mücadele güçlerinin ve onlara karşı çıkan terörist militanların rollerini üstleniyor. Oyunun her turunda, iki takım ya haritanın hedeflerine ulaşarak (bomba kurarak, rehine kurtararak gibi) ya da tüm düşman birliklerini ortadan kaldırarak diğerini yenmekle görevlendiriliyor. Her oyuncu, her maçın başında silah ve aksesuar cephaneliğini kişiselleştirebilir ve para birimi her turun sonunda kazanılır.

Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10/ 3d Savaş ve Terrörist Oyunu Counter-Strike 1.6  1999 yılından bu yana Dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alan bir terörist avlama oyunu.İnternet


kaynak:mynet

Tarih:2020-11-09 15:19:16  Hit:356  Ekleyen: indirbak

Counter Strike efsanesi 20 yaşında Pinterest
Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

EverNote

Not alma ve hatırlatma programı

RisohEditor

kaynak dosya düzenleme

FarmVille 2: Tropic Escape

android için tropikal ada maceras

Crisis Action: 5th Anniversary

android için online savaş oyunu

Kafa Topu 2

android için online kafa topu oyun

Ablo

Dünya çapında arkadaş edinme

Perfect365

android makyaj programı

Doviz.com

anlık döviz takibi