indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp , artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?
WhatsApp ,  artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?
WhatsApp google driver i kullanarak verilerinizi yedekleyebileceksiniz.Kendi Google Drive depolama alanlarına mesaj, fotoğraf, ses kaydı ve video geçmişini yedekleyebilecekleri, Google Drive yedekleme özelliği, WhatsApp'a son güncelleme ile kullanılabilir artık.
whatsapp-yedekleme

Peki, WhatsApp mesajlarını, fotoğraflarını, videolarını ve ses kayıtlarını Google Drive'a yedekleme nasıl yapılıyor? İşte adım adım "WhatsApp verileri Google Drive hesabına nasıl yedeklenir?" sorusunun cevabı.


WhatsApp uygulamasından sırası ile "Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar > Sohbet Yedeği > Google Drive'a yedekle" yolunu izleyerek Google Drive yedeklemesini yapacağınız bölüme ulaşın. Son olarak yedeklemenin otomatik olarak yapılma sıklığını ayarlayın ve yedekleme işlemini başlatın. İsterseniz her seferinde manuel olarak da yedekleme yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yedekleme tamamlanacaktır.


WhatsApp Messenger  WhatsApp (android) indirwhatsapp-yedekleme-nasil-yapilir- Pinterest
  Hit: 1676 Tarih: 2015-10-07 22:22:07
Ekleyen: indir Bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

YouCam Makeup

ios makyaj uygulaması

Morhipo

online alışveriş sitesi

LetsView

Ücretsiz Kablosuz Ekran Yansıtma

TeamTalk

video konferans sistemi

ZBrush

3d modelleme

DAEMON Tools Lite

iso kalıp okuma programı

SSD Fresh

ssd harddisk performans programı

Miraculous Ladybug

uğur böceği bayan oyunu

Linkin youtube video twitter facebook rss

indirBak.net 2004-2021


"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indirBak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.