indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp , artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?


WhatsApp ,  artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?
WhatsApp google driver i kullanarak verilerinizi yedekleyebileceksiniz.Kendi Google Drive depolama alanlarına mesaj, fotoğraf, ses kaydı ve video geçmişini yedekleyebilecekleri, Google Drive yedekleme özelliği, WhatsApp'a son güncelleme ile kullanılabilir artık.
whatsapp-yedekleme

Peki, WhatsApp mesajlarını, fotoğraflarını, videolarını ve ses kayıtlarını Google Drive'a yedekleme nasıl yapılıyor? İşte adım adım "WhatsApp verileri Google Drive hesabına nasıl yedeklenir?" sorusunun cevabı.


WhatsApp uygulamasından sırası ile "Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar > Sohbet Yedeği > Google Drive'a yedekle" yolunu izleyerek Google Drive yedeklemesini yapacağınız bölüme ulaşın. Son olarak yedeklemenin otomatik olarak yapılma sıklığını ayarlayın ve yedekleme işlemini başlatın. İsterseniz her seferinde manuel olarak da yedekleme yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yedekleme tamamlanacaktır.


WhatsApp Messenger  WhatsApp (android) indirwhatsapp-yedekleme-nasil-yapilir- Pinterest
  Hit: 1787 Tarih: 2015-10-07 22:22:07
Ekleyen: Güvenli indir

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

Mi Fit

ios için egzersiz uygulaması

Facebook Messenger

iphone için facebook

YouCam Perfect

ios için özçekim uygulaması

Lingvist

ios için ingilizce öğrenme

Zomato

ios için yemek ve restorant arama

Glovo

sipariş teslimat uygulaması

Pinterest

iphone resim video paylaşma

Yandex.Browser

iphone için yandex tarayıcı

indirBak.net 2004-2021

"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indirBak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.