indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp , artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?


WhatsApp ,  artık Google Drive'a yedekleme özelliğine sahip. Peki, WhatsApp verilerini Google Drive hesabına yedekleme nasıl yapılır?
WhatsApp google driver i kullanarak verilerinizi yedekleyebileceksiniz.Kendi Google Drive depolama alanlarına mesaj, fotoğraf, ses kaydı ve video geçmişini yedekleyebilecekleri, Google Drive yedekleme özelliği, WhatsApp'a son güncelleme ile kullanılabilir artık.
whatsapp-yedekleme

Peki, WhatsApp mesajlarını, fotoğraflarını, videolarını ve ses kayıtlarını Google Drive'a yedekleme nasıl yapılıyor? İşte adım adım "WhatsApp verileri Google Drive hesabına nasıl yedeklenir?" sorusunun cevabı.


WhatsApp uygulamasından sırası ile "Ayarlar > Sohbetler ve Aramalar > Sohbet Yedeği > Google Drive'a yedekle" yolunu izleyerek Google Drive yedeklemesini yapacağınız bölüme ulaşın. Son olarak yedeklemenin otomatik olarak yapılma sıklığını ayarlayın ve yedekleme işlemini başlatın. İsterseniz her seferinde manuel olarak da yedekleme yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yedekleme tamamlanacaktır.


WhatsApp Messenger  WhatsApp (android) indirwhatsapp-yedekleme-nasil-yapilir- Pinterest
  Hit: 1821 Tarih: 2015-10-07 22:22:07
Ekleyen: Güvenli indir

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

Check Your English Speaking Free

konuşarak ingilizce öğrenme

Gear Race 3D

android için hızlı vites değiş

Boyama ve Öğren

android için Boyama ve Öğren uyg

Score! Hero

android için futbol oyunu

Distance Meter

android için metre uygulaması

OK

eğlenceli sosyal ağ

FIFA Soccer: FIFA World Cup

2018 dünya kupası

2ndLine

uygun ve ücretsiz arama

indirBak.net 2004-2021

"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indirBak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.