indirBak  ›  BlogNasıl Yapılır
Telefon Bataryalarının Ömrünü Uzatma

Telefon Bataryalarının Ömrünü Uzatma

Telefon bataryaları zamanla şarj tutmaz hale gelecektir. Bu konuma gelme süresini uzatmak için bataryanızı nasıl sağlıklı kullanabileceğinizi anlatacağız.


Bataryalarınızın ömrünü artırmak için ilk olarak ısınmasını önleyin. Unutmayın ki 25 dereceden sıcak ortamlarda kullanılan bataryalar kapasitesinin yüze 20 sini kaybedecektir.
batarya
Bir diğer madde de bataryanızı tam bitirmeden şarj edin. yüzde 20den aşağı düşecek bataryalarınızın ömrü zamanla azalır.


yüzde 50nin altına şarjınızı düşürmemeye çalışın.
Telefonlarınızı gece boyunca şarjda bırakmayın. Bataryanız gece dolunca yani yüzde 100 olunca belli aralıklarla şarjı 99 a düşecek ve tekrar şarj olacağı için sürekli şarj oluyor gibi olacaktır.
Telefonuzun enerji tasarrufu ayarlarnı aktif edin. Wifi bağlantı kullanıyorsanız datayı kapatın. Datayı kullanıyorsanız wifi özelliğini kapatın. Çünkü sürekli wifi arayacağı için bataryayı bitirecektir. Gece modu varsa bunu etkinleştirebilirsiniz. Ekranda siyah tonların olması daha az batarya harcıyor demektir.


Yeni gelecek batarya teknolojileri sayesinde bunlarla uğraşmak zorunda kalmamak dileğiyle...


iOS batarya tasarruf uygulaması ios için Greenify, esasında arkada çalışan uygulamaları uyutup, uyandırmasıyla ünlü bir program. Düşük RAM li android cihazlar bile bu programAndroid batarya durum bilgisi Pilinizi en iyi durumda tutabilmek için tasarlandı.AndroidHeadlines. Kullanıcılara pil tüketimiyle alakalı detaylı istatistikler sunan AccuBattery uygulaması. Piller sınırlı


Android android için pil tasarrrufu uygulaması 360 Battery ile Pil süresi izleme, güç tasarruf modu ve pil şarj süresini görebilirsiniz.Güç tasarrufu modu altında, tek Android android için batarya optimize HEBF Doktoru da pil performansı odaklanarak, cihazınızın performansını artırmayı amaçlayan bir uygulama, biz onu ihmal etmedi olduğunu. Bir Android android batarya tasarrufu Go Power Master bataryanızın gücünü korumanıza yardımcı olan profesyonel bir uygulamadır.

Özellikleri:

  • Telefonunuzun en düşük seviyede çalışmasını ve pil performansını Android android batarya tasarrufu Dünyanın lider pil tasarrufu uygulaması ve Android güç doktoru ve yöneticisi DU Battery Saver, pilinizin daha uzun süre Android android batarya tasarrufu Power Battery çok profesyonel bir batarya tasarruf programı. Bu uygulama ile %60 a kadar batarya tasarrufu sağlarsınız. uygulama Android android batarya tasarruf Battery Doctor bataryanızı uzun süre kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu uygulama ile batarya kullanım ömrünüzü uzatabilirsiniz.

    Özellikler:

    •  Batarya ömrünü uzatır.
    •  Güç kurtarma Android android batarya ömrü uzatma Avast Battery Saver pil ömrünü önemli öçlüde iyileştirerek, bir şarjda %20'ye kadar tasarruf sağlar ? üstelik ücretsiz.
      İnternet
telefon-bataryalarinin-omrunu-uzatma Pinterest
  Hit: 1927 Tarih: 2019-10-19 15:16:12
Ekleyen: indir bak

Kullanıcı Görüş ve Önerileri

Horizon Chase

android için arcade araba yarış

Temple Run 2

ios koşma oyunu

Temple Run 2

android için koşma oyunu

FilmoraGo

android için video düzenleme

War of Rafts

android için denizde savaş oyunu

Microsoft Authenticator

microsoft şifrelerini güvenli kul

Enpara.com

limitsiz banka işlemleri

Ice Crush

birleştir patlat oyunu

indir Bak 2004-2022

"Program ve teknoloji gezginlerinin Tam uğrak yeri,program arama motoru indir Bak"
indir baktığınız programlarda sonradan kullanımdan doğabilecek herhangi bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu doğrultuda indirdiğiniz programları lütfen virüs taramasından geçirin.